Kral ve ailesimi

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Alan guzel oncelikle suyun cevresindeki kayaliklari arastirin kayac yapilari bayagi yipranmis yaniltici olabilir.benim dikkatimi eklediginiz ilk resimlerdeki okla gosterdiginiz yerdi penceremi havalandirma yada dogal olusummu tam anlasilmiyor.o yuzden o bolgenin daha yakin resmi varsa ekleyebilirmisiniz yada gordugumuz dogriysa o alanda tespit yapmaya bakin..buranin isciligi zor olur bunuda göz önunde bulundurun.

lagardel

Aktif Üye
selamlar;
hocam bulutlar bile bazı şekilleri alır göz yanılabilir,
ama net olarak ibare ve şekiller resimleye bilirsen daha açık ve anlaşılır yardımlar alabilirsin

ASKER.

Aktif Üye
Ustam okulun açıldığı hafta o bölgeye gideceğim yeni resimleri dedaylı çekip eklerim ilk resimdeki pencere gibi görünen yerin sağında hemen okun ucunda ufak delik var o delikten dışarıya doğru akıntı olmuş resimde de belli oluyor akıntının olduğu yer

Son düzenleme:

akyol

Bilgili Üye
@timur964 usta gereken açıklamayı yapmış zaten membaya düşmüşsün sen hayırlı olsun sölenen yerleri yokla işine bak dostum

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kral, soylu mezarları. kayalarda soyluların mezarlarını bulabilirsin. kral kendini kolay teslim etmez. alan çok büyük. iyi bir çubuk ustası ile aylarca aramanız gerekebilir. etraftaki en yüksek tepeden başlayabilirsiniz.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
ASKER. Üstadım... Anadoluda askerlik yapan bilir.. Bi tabir vardır... Asker aga gel Bi yemek ye.. Diye.. Tüm ustalarım. ellerinize emeklerinize. Sağlık. Diyecek yazacak lafa gerek yok hep nokta atışı yapmışlar.. Sana düşen Bi yerden başlamak.. Onsayfa yoruma reytinge.. gerek yok.. Allah muaffak etsin bol nasiplerrrr.. Yok benim gözüm kesmiyor dersen.. Tutarız Bi otobüs geliriz. Orayı komple kaldırıp ters çevirip yerine geri koyarız.. Millet Bi yiğit görsün çıkakarız meydana şöyle döne döne oynarız.))))