Kolaymı sandın?

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Başlıkta yazdığım gibi sen bu işi Kolaymı sandın?

Bir iki resim atar adam yardım ister, ağzında lafı olan yalan yanlış yazar, ha deki sen yazmıyormusun evet yazıp ta zavallı adamları calıştırdıgım olmuştur malisef.

Ama neye göre yazmısız resimde gördügümüze göre resim içinde olmayanlar varya resmi cekenin görmediği yerler ya oralar. .

Ya bir resimden her yeri görecek adam olacaksın yada susacaksın.

Kim demiş Ermeni gömüsü 4 metreyi geçmez kim demiş bir işaret varsa anlamı sadece şöyledir diye.

Gardaşım bu iş zor iş ya ayağına takılacak yada çok iyi bileceksin.

En başta gerçek cihazın olacak geç sen işaretle çözümü. Geç sen kıytırıktan pulseyi Valfı.

En önemlisi sezgilerin güçlü olacak.

Gözün, gözünü bırak kalp gözün açık olacak.

Her şey tamam buldun diyelim, kim demiş tılısım yok diye olmaz diye ?

Ha bunuda geçtin, Babanmı alacak buldugun şeyi? Hadi baban alırım diyor, peki sen ne kadar güvenirsin babana.

Zor iş kardeşim zor.

Bulamamak ayrı dert bulursanda ayrı dert.

Moderatör tarafında düzenlendi:

mayhem

Co Admin
Co Admin
canın sıkılmış dertli dertli yazmışsın hayrola Sedegor

SAHBAZ

Bilgili Üye
Derdini soylemeyen derman bulamaz ama sozlerinin arkasindayim dostum bu is cok zor bir is haklisin ama bize dusen erdemli ve kaliteli dostlarla tipki senin gibi sonra bu yolda nasibimizi aramak hersey ALLAHTAN sana bisey olmasin dunya mali dunyada kaliyo nihayetinde...

sarıkayalar

Bilgili Üye
Seni benden iyi kimse anlayamaz her kelimen doğru içinde sadece sahteciler yok kendini akıllı sananlar helal sana

deli firat

DOĞACI
Emegine yüregine saglık dostum birebir katılıyorum yazdıklarına sıkma tatlı canını akışına bırak Allah dogru yoldan ayįrmasın bizi selametlen

SAHBAZ

Bilgili Üye
Gercekten adam olmak iyi olmak bu zamanda cok zor olmus ozumuzu milliyetciligimizi unutturmuslar bize ayni cati altinda yasayip ayni topraktan beslenip ayni kitabi okuyup ayni bayraga sukredip yasadigimiz bu dunyada malasef para denen 4 harf her pehlivana farkli gures yaptirdigi icin kalbi yumusak adamlara agir geliyo keske herkez once insanim dese sonra keferenin haram parasini helalinden yemeyi dusunse ama hayat bu iste..

mayhem

Co Admin
Co Admin
Kısmet sedegor bu işin başında gelir nasibinse gelir seni bulur uğraşma demiyorum tılsım şu bu diyoruz'ya ALLAH nelere kadir def eder bulursun alırsın nasipte yoksa didik didik etsen heryeri elin boş dönersin düz yolda tape taklak olursun ne aradığımızı ne isdeğimizi bilmek gerek benim fikrim bu yönde kimi ararken kaybeder kimide ararken neler bulur neler sıkma canını derim ben.

SAHBAZ

Bilgili Üye
Zoru basarmaktir guzel olan insallah bir gun.......

mayhem

Co Admin
Co Admin
bak yahu ne ara durumu bu hale getirdin sedegor !!! böyle iyi idi kalsın derim .