Kirazlı manastırı

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
Selamun Aleyküm bu ağacın altındaki tünel yapının neresinde kalıyor kendim için soruyorum sadece plan çıkartmak için

Tattoookii

Member
Giriş tarafında en sağ tarafında duvar dibinde bı giriş vardı kapatilmis buda aynı şekilde girişten karşı duvar dibinden en sağında iki girişte sağ duvar dibinde biri bı uçta biri bı uçta

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ben burayı nerede gördüm acaba ? daha önce televizyonda belgeseldemi gördüm youtubedemi gördüm ... biraz uzun çekimdi .. nerede gördüm hatırlayamadım ..çok oldu göreli .. tünel dehliz vardı burada ..

Tattoookii

Member
Evet baya geniş bi tünel planı var geçen bı boşluk çalışması yaptım 2km ötesinde bile tünel girişleri var ama hepsi kapatılmış sıvanmış

Tattoookii

Member
Baya güzel yer ormanın baya derinliklerinde ormana girdikten sonra yarım saat yol gidiosun

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
talha uğurlu elin programımıydı ? diye düşünüyorum ... düşünüyorum çıkartamıyorum ...

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
ben burayı nerede gördüm acaba ? daha önce televizyonda belgeseldemi gördüm youtubedemi gördüm ... biraz uzun çekimdi .. nerede gördüm hatırlayamadım ..çok oldu göreli .. tünel dehliz vardı burada ..
Ustam YouTube de seyrettim ben . Hatırladığım kadarıyla
buradan izledim.