kilise ve kuyular

uğurbey

Yeni Üye
mrhb arkadaşlar kilisenin 700 metre ilerisinde 2 kuyu bulduk ve bunların nereye açıldığını merak ediyorum yardımcı olursanız memnun kalırım

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bunlar boş kuyularmı

uğurbey

Yeni Üye
EVET ABİ BOŞ VE 25 METRE DERİNLİĞİNDE KUYULAR

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
kuyu işi risklidr kardeşim dikkatli olmaz gerek kendinizi iyi muhafaza ediniz rabbim kolaylıklar versin..

sandalci14

Operatör
kuyular: icinden tunel gecisi bakmak tehlikeli.dışından bosluk bakip nereye uzandigini arastirmak en mantiklisi

The Thing

C*
Süper Moderatör
Dere ne kadar ötede buraya?

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Diyelimki burası kilisenin bağlantı noktaları oraya girsen ne bulacaksın en fazla kiliseye gider bu tüneller. Birde tehlikesi ve tuzakları cabası. Ben tavsiye etmiyorum şahsen. ALLAH korusun tehlikeli işlerden uzak durun

kaplumbaga

Member
mrhb arkadaşlar kilisenin 700 metre ilerisinde 2 kuyu bulduk ve bunların nereye açıldığını merak ediyorum yardımcı olursanız memnun kalırım
hiç bir zaman kilisenin kuyusu varsa 2 adet degildir... buldukların dogu ve batı kuyusudur... ortalama 5 yada 7 metre mesafelidir bir virlerinede paraleldir be acıklardır yada azcık tuprak doludur... önemli olan 3 cü kayıp kuyudur işte o kuyu duludur agzına kadar ve kapalıdır... baştan soyledigim gibi dogu ve batı kuyusunun tam orta mesafesinin güneyinde aynı uzaklıkta toprak kamufle etmiş şekilde kapalıdır... işin özüne inelim batı kuyusu kapalı güney kuyusuyla baglantılıdır
ama işin aslı tehlikeli işçilik oldugu için ve birazda agır sakattır...
tavsiyem maşatlıgın oraları gezin keşif ve tespitlerde bulunun

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Dereye bakıyorsa kilisenin kaçış tüneli olabilir. Muhtemelen (çökmemiş ise) kiliseye kadar gidiyordur. Tespit yapmanız şart

uğurbey

Yeni Üye
2 KUYUYU tespit ettik ama bunlar bağlantılıysa 3 kuyuyu açılmıyolmu ve bunlar mahsenlere inmiyormu hocam