Keşfedilmeyi Bekleyen Bir Mekan

Uğur600

Member
Vay be güzelliğe bak işiniz gücünüz rast gitsin ustam bol bol nasibiniz olsun Allah kolaylıklar versin

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Kardeşim kadim bir yer burası. Zemin altı sanıyorum kuvvetle ihtimal. Büyük haçı açmışlar, diğer ikisi duruyor. Tören, ayın mekanını çağrıştırıyor. Bulunacak odanın da normal olmayacağı kanaatindeyim. Senin sağa tecrübeni bilen biri olarak, sana çerez burası. Hayırlı olsun kardeşim. Bozoklu abımı de etiketlemişsin isabet olmuş. Muhakkak kulak ver, burayı adeta çizecektir sana.

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Günceldir bütün ustalarımızın yorumlarını bekliyorum.

oymak beyi

Bilgili Üye
@BayKuSs ustam çözmesi zor ama işçiliği kolay bir yer. gördüğüm yerlerle kıyaslayarak söylüyorum bunu . basamaklarin dibini açan kişiler neden vazgectiler bilgin var mi ?

oymak beyi

Bilgili Üye
peki kaya da ki ordu kelimesi sonradan mi yazilmis

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Birşeyler eksik gibime geliyor fakat anlamaya çalışıyorum, Usta bu yerin aranılanı ya o açılan yer görünümünde olan yermiş işi bitmiş, yada bu kayadan çevresel araştırmak gerekebilir, kayanın karşı tarafından başlamak olabilir orada şüpheli yerler varmı, son olarakta haç olan kayanın önü ve arkası araştırılabilir birde ustanın dediği gibi merdiven olan yere yoğunlaşılabilir çok şüphe uyandırıyor.