Kayada yaşayan insanlar

Kemank3s

Aktif Üye
Bu işaretlerin tamamı mezar işaretidir. Dönem soygunu yemiş mağaralarda seki üzerinde oturmaya devam edebilirsiniz. Hem bilmiyorum yardımcı olun diyorsunuz hem de yardım edenlerin yorumunu boşa çıkarmaya çalışıyorsunuz. Size tavsiyem bilmiyorsanız yani eğer gerçekten bilginiz yoksa konular hakkında yorum alıp sonuca gidin. Ben size mezar işareti diyorum siz bana yaşam alanı diyorsunuz. O zaman konunun sonuna gelmiş oluyorsunuz. Yani burada başka bir yorum kalmıyor. Madem yaşam alanı tek tek yapın derim. Alın bir dedektör sağı solu mağara içini tarayın belki ufak tefek sikke bulur müzeye faydanız olur. Ayrıca bilgi istemenize gerek yok zaten yaşam alanı olduğunu biliyorsunuz bunu sormanın bir manası da yoktur diye düşünüyorum. Hayırlı forumlar
Nasıl bu kadar kesin konuşuyorsun usta yanyana iki dibek paylaştım 30 cm derinligi var direk dikmişler işte. Kapasitemin tek teke yeteceğini ima etmende yeterince aşağılayıcı tanımıyorsun sonuçta.

Semerkand 66

Yeni Üye
Adam haklı çata pata gerek yok kullanım alanı ama mevzu farklı mağaranın içine girip sırtını içeri veriyorsun kafanı kaldırıp karşı tarafa bakıyorsun mezarlar mağaraya bakar vaziyette önce kap kacak çıkar bıktırır sonda serpme paralar

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Nasıl bu kadar kesin konuşuyorsun usta yanyana iki dibek paylaştım 30 cm derinligi var direk dikmişler işte. Kapasitemin tek teke yeteceğini ima etmende yeterince aşağılayıcı tanımıyorsun sonuçta.
Estağfurullah aşağılamak için yazmadım yorumu kesin ve net bilgiye sahip isen eğer yaşam alanı ise tek tek yap dedim. Elbette tanımıyorum alıp veremediğim bir şey de yok. Nedenle ben de sana faydalı olmaya çalışıyorum. Yanlış anlaşıldıysam hakkını helal et. Müzeye faydalı olmak aşağılık bir durum değildir. Aksine onurlu bir davranıştır ustam hayırlı forumlar.