Kayada tırmanan asker figürü için yardım.

balkaya34

Bilgili Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar ALLAH'ın rahmeti hepinizin üzerine olsun kayada., tırmanan asker figürü arıyorum bilen gören duyan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi. Daha sonra. Ayrıntılı konuşabiliriz.. SELAMETLE

Selam Zulkarneyn 16 : Neden sadece tırmanan asger,i sordun , Mesela hemen üst tarafında MAVİ gölet var Fatmanin balik tutugu yer, Asgerin hemen usttarafında ,Orada tek olan oraya ozellikle konmus tek kaya ,Bu kayanin usttarafında Onunde 7 adet oturak olan karagöl, Mavi gölün üsttarafında kuru dere ,Sağından gelen sulu dereyle birleştiği yer ,Ve burasınında üst tarafinda KUDRET KALE , kara gölün gineyinde yakin mesafede , 6 metre derinlik 3.metre genislik,12 metre uzunlukda olan yarma , Neden bunlarıda sormadan sadece Asgeri sordunuz Asger 1920.li yillarda kırılmış, yazı tarzınıza göre yabancı ülke vatandaşı oldugunuz kanaatindeyim . Saygılar Usdadım

yeniceri asker

Yeni Üye
Gizlilik kurallarını ihmal etmeyelim lütfen .
Selamün aleyküm arkadaşlar ALLAH'ın rahmeti hepinizin üzerine olsun kayada., tırmanan asker figürü arıyorum bilen gören duyan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi. Daha sonra. Ayrıntılı konuşabiliriz.. SELAMETLE
merhaba beni ararsan bu konuda yardımlaşabiliriz