Kayada dikdörtgen anlamı nedir

Munzur

Member
BulursamKader25 her açıdan çekeceğim alın kısmındaki çarpı işaret'ide sizlerle paylaşacağım..

jeolog

Co Admin
Co Admin
Bu yokus egim olarak deveyi yorup oturtabilir egimdemi?

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Çok güzel bir mezarlık alandasın . Etrafta kaya mezarları var çok resim lazım .Her yönden yüksekten uzaktan resimlerini görmek isterim .Burda ya sanduka gibi üstü kapaklı bir mezar var yada oda mezar var biraz toprağın altında bu yüzden net birşey söylemek çok zor .
Diğer yeri çökmüş bir deve gibi veya yılan başı birde balık kuyruğu gibi kocaman büyükçe benzettim ama orda da kaya mezarı var . Resimlerin çoğalması lazım .

kabakburgiba

Operatör
daha ilk fotoyu görünce bu deve dedim.daha sonraki yorumlardada arkadaşlar deve dediler.peki kerv an yolu varmı acaba.deve ve kervan yolu işi tamamlar.zaten arkasından almışlar deyince,orda şüphelendim.afrkasında uzak olmaz hediyesidir.altında mezarı önündede baktığı yerde mağarası olmalıdır kaplum bağanın,en yakınunda bunlar diğerlerini devam etmeyeyim.ben deve diyorum.

Munzur

Member
kazama en kısa zamanda bolca resim yükliyecem.. kabakburgiba doğrudur burası önceleri bir geçiş alanıdır roma dönemi öncesine dayanan bir geçiş alanıdır..