KAYADA 4MT UZUNLUGUNDA VE ÇOK GENİŞ İLGİNÇ BİR SU KANALI

murat5164

Bilgili Üye
Ustalarım yer bana çok ilginç geldi 4mt uzunluğunda ve geniş sunalı var.kayada birçok sunu çanağı,kayaya çakılı çiviler var.Videoyu çekenler acemi anlarsınız zaten resimlerde yetersiz onu biliyorum tecrubelı ustalarımın bilgisine ihtiyacım var .2 tane sunu çanagınında birleşmesi dikkatimi cekti bilgilernize ihtiyacım var.

karakartal88

Aktif Üye
KARDESİM KOLAY GELSİN VİDEOLAR DAN GÖRDÜĞÜM KADARİYLA MEDENİYET BOLGESİ ŞÖYLE SOYLEYWYİM PARANİN VARLIĞININ OLMAZSSA OLMASİ SU DUR ORDA COK AKMAYAN SU YU DEREYİ TAKİP ET YAKLASİK 4 ADİM DEDİGİN KANAL İSTİKAMETİNDEN 300 VEYA 400 METRE UZAKTA İNCE DERE VEYA İKİSİNİN BİRLESİM YERLERİNDE BİR COK KAYA VE ZEMİN ALTİ ODA MEZAR VAR..İYİ BİR ETÜT VE BOSLUK TESPİTİ YAPMAN LAZİM BANA GÖRE YAKINİNDA Bİ ŞEY ARAMA. KOLAY BİR SEY YOK O ANA KAYA HARİTA KOLAY GELSİN

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu mevkide altin mağdeni veya darphane hikayeleri soylentileri var mi?
Herkes bununla alakali birsey duymus veya anlatiyor mu?

Diger soru:
Haç bu isaretlere ne kadar mesafe de?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
KARDESİM KOLAY GELSİN VİDEOLAR DAN GÖRDÜĞÜM KADARİYLA MEDENİYET BOLGESİ ŞÖYLE SOYLEYWYİM PARANİN VARLIĞININ OLMAZSSA OLMASİ SU DUR ORDA COK AKMAYAN SU YU DEREYİ TAKİP ET YAKLASİK 4 ADİM DEDİGİN KANAL İSTİKAMETİNDEN 300 VEYA 400 METRE UZAKTA İNCE DERE VEYA İKİSİNİN BİRLESİM YERLERİNDE BİR COK KAYA VE ZEMİN ALTİ ODA MEZAR VAR..İYİ BİR ETÜT VE BOSLUK TESPİTİ YAPMAN LAZİM BANA GÖRE YAKINİNDA Bİ ŞEY ARAMA. KOLAY BİR SEY YOK O ANA KAYA HARİTA KOLAY GELSİN
Gorme ile alakali sorun yoksa
Lutfen yorumlarimizi kucuk harf ile yazalim.
Tesekkur ederim.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
İlginç bir yer, haç olmasa kült alanı diyeceğim ama belki de gelen her medeniyet bir iz bırakmış.
Çift kanallı işarete yoğunlaşmak geliyor içimden, kolay gelsin.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Eğer o gerçekten haç ise uzun kolu yani hemen dibinde aşşa doğru mezarı olmalı işaretten çıkarımım bu şekilde.... Tabiyki doğrulamak için güzel bir tespit gerekli..