Kaya kasa mıdır acaba üstadlar

Burak 30

Yeni Üye
Sevgili kardeşim söylediğim şeyleri sakın sadece senin için yazdığımı sanma. Benim yazdıklarım genellemedir.
Tabiki kaya kasalar yoktur demiyorum elbette eski insanlar variyetlerini bu tür kaya kasalarda saklamıştırlar. Lakin çok belli olmayan ve yanında kasa ile ilgili başka işaretler olan ve kolay kolay kaybolmayacak büyüklükte ki kayaları seçip yapmışlardır kasalarını. Sizin bu kaya ise kasa için uygun görülmüyor. Ben bu şekilde görüyorum. Tabiki tüm fikirlere saygı duyuyorum. Ayak izi ise ayrı bir olay domuz ayak izi ayrı bir olay. Tabiki onlarıda görmek ister idik. Ayak izleri bir nekropole bir kutsal yere gidebilir. domuz ayak izleri ise dereye yakın olmalı. Tabiki bu anlattıklarım gerçek işaret olanlar içindir. Sizin bu dediklerinizi görmediğimiz için şimdilik sadece ön yorum olarak yazıyorum. Kısacası sizin emeklerinizi argenizi kesinlik ile küçümsemiyorum. Ben sadece bazı seyrettiğim bana göre komik videolardan bahsettim. Kesinlik ile sizin açtığınız konu ile ilgi,li değildir. Yanlış anlaşıldı isem ve sizi üzdüm ise gerçekten özür dilerim. Benim fıtratımda kişileri üzmek yoktur tekrar özür dilerim. Hakkını helal et sevgili kardeeşim.

Burak 30

Yeni Üye
Her türlü eleştiriye açığım üstat evet haklısınız maalesef kasa değildi, açtık birsey çıkmadı, nasip artık bakınıyorum

Burak 30

Yeni Üye
İnşallah yanılmıyorsundur ve umarım ekmeğin yağlı olsun derim. İnan ki senden çok biz isteriz birşeyler bulabilmeni ve bunda bir emeğimiz olursa senden çok biz seviniriz ama şunu hatırlatmam gerek, eğer ki bir kayada kasa bulabilirsen bu alemde arayarak kayada kasa bulan ilk kişi olarak literatüre altın harflerle kazınır ismin.

Burak 30

Yeni Üye
Maalesef boş çıktı :) ama bir çok işaret var aklım almıyor artık, savaş baltası işareti var, ayak işareti, domuz ayak izine benzer işaret var, şeytan mızrağına benzer işaret var hepsi de dere yatağında
İnşallah yanılmıyorsundur ve umarım ekmeğin yağlı olsun derim. İnan ki senden çok biz isteriz birşeyler bulabilmeni ve bunda bir emeğimiz olursa senden çok biz seviniriz ama şunu hatırlatmam gerek, eğer ki bir kayada kasa bulabilirsen bu alemde arayarak kayada kasa bulan ilk kişi olarak literatüre altın harflerle kazınır ismin.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Her türlü eleştiriye açığım üstat evet haklısınız maalesef kasa değildi, açtık birsey çıkmadı, nasip artık bakınıyorum
Seni niçin eleştirelim canın sağ olsun. Tabiki yanılabiliriz. Hiç üzülme zaten orada bir şey yok idi. Bu ayak işareti de ayak değil sevgili ustam. Balta dediğini daha net görmk gerekir. Ben doğrusu baltaya benzetemedim. O kayadaki başka bir obje olabilir. Onu tamamı ile görebilmeliyiz

blueverse

Bilgili Üye
Güzel bir çekiç al eline ufak ufak vur Kalın bir sesle tık tık tık diyorsa no ince bir tonla tok tok tok diyorsa yessss 😉😉😉