- kartal resmi

murat26

Aktif Üye
ismini ve nerde olduğunu söylersen bizde öğrenmiş oluruz.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
ismini ve nerde olduğunu söylersen bizde öğrenmiş oluruz.
Gorsellerinin eski resimi olarak paylasan sensin resimi senin cevap vermen lazim.Konuyu inceleyenlerde bilgi sahibi olsun

murat26

Aktif Üye
yanlis anlama kardesim.insanlarda boyle bir algı var.başka yerden kopyalayıp burda yayinliyormusum gibi algılıyorlar.resim çektim paylaştım.kalenin adı amik kalesi

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
yanlis anlama kardesim.insanlarda boyle bir algı var.başka yerden kopyalayıp burda yayinliyormusum gibi algılıyorlar.resim çektim paylaştım.kalenin adı amik kalesi
Herkezin algisi farklidir.Ben sadece o kartal figuru olarak paylastiginiz bolge icin eski bir resim yukleyip eski donem goruntusu olarak paylasim yapmissiniz.Sorum onun icindir.Amikte ben kartal figuru gormedim o yuzden sordum.Paylastiginiz gorseller ve cizim olan kaya amik kalesine mi ait?

murat26

Aktif Üye
amik kalesinde değil.kartal resmini soruyorsan farklı yerde diğer resimlerde kartalin altındadır.

man_correct

Bilgili Üye
van amikmi ? (ok)

Son düzenleme:

murat26

Aktif Üye
amik resimleri de var farklı yerlerde farklı köylerde var konu anlaşılmıştır inşallah.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 196629boşluk konrolü yap duvarları tokmakla delikler vardı duvarlarda acaba giriş aramışla bilirler onlarada dikkat et
Kardeşim çok güzel bir detay yakalamışsın. Deve harika görünüyor. Başı yukarda olduğuna göre üst tarafta bir giriş olmalı ve bu girişten sonra basamaklarla ineceğiniz bir mahsen ve odalar olması lazım. Resimleri detaylandırırsanız başka neler var görmeye ve göstermeye çalışırız.