Karışık sikke

ağrı

Aktif Üye
Ustalar bunlar gerçek olsaydı bişeyler edermiydi ustalarımız bi genel tekrar yapsa bu konuda bilgilendirse iyi olurdu:)

Smokin

Moderatör
Moderatör
ıYı usta baksın
Ama tek olarak arkalı önlü yakın çekim yaparsanız daha iyi olur

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Bu işin altı olur üstü olmaz. Müzayede fiyatlarına bakarsan iyi para eder. Lakin defineden sikkeden anlamayan kör adam dahi beş kuruş etmeyecegini söyler sana. Elindeki şeyleri bulundurmanın cezası gercek olan sikkelerden daha ağır haberin olsun. Bir kaç tane gerçek girmiş araya ))) yada adam iyi basmış ))) digerleri çok acemice bunu duymak istiyorsun heraide )))

Son düzenleme:

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
tek tek detaylı resimleri paylaşırsanız güzel olur.
uzaktan seçilemiyor.

ağrı

Aktif Üye
Bu işin altı olur üstü olmaz. Müzayede fiyatlarına bakarsan iyi para eder. Lakin defineden sikkeden anlamayan kör adam dahi beş kuruş etmeyecegini söyler sana. Elindeki şeyleri bulundurmanın cezası gercek olan sikkelerden daha ağır haberin olsun. Bir kaç tane gerçek girmiş araya ))) yada adam iyi basmış ))) digerleri çok acemice bunu duymak istiyorsun heraide )))
Fotoğraf sizi yanıltıyor olabilir ustam hepsi ustasısının eseri doğrudur cezası çoktur ama bilgi edinmeden elindekinin ne olduğunu bilmediğin sürece bir değeri yoktur o yüzden paylaştım

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
materyallerin içinde gözü kandıran orjinal görünümlü üstten 2. sıra soldan iki ve üç ile en alt sağ köşe yanı dizilim harici küçük sikke diğerlerine göre farklı durmuş.orjinalliği konusunda bilgi yine sizde.bilgi açısından ustam ben de sizden bir sorunun cevabını istesem.bu paraların 1 adeti piyasada kaç para.yani siz para verip aldıysanız adedi kaçtan aldınız.tşk.

ağrı

Aktif Üye
materyallerin içinde gözü kandıran orjinal görünümlü üstten 2. sıra soldan iki ve üç ile en alt sağ köşe yanı dizilim harici küçük sikke diğerlerine göre farklı durmuş.orjinalliği konusunda bilgi yine sizde.bilgi açısından ustam ben de sizden bir sorunun cevabını istesem.bu paraların 1 adeti piyasada kaç para.yani siz para verip aldıysanız adedi kaçtan aldınız.tşk.
Usta kusura bakmayın konuda gerçek olsaydı dedim ne bileyim dedim ustalar hemen anlar bunlar sahte değil der bilmiyorum artık bu paraların piyasası nasıl kirlendiyse yoksa bu sikkelerin hepsi orjinal hepsi alın teriyle çıkartıldı:)

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hocam bunlar topraktan çıktığı gibi resmedilmemiş.o yüzden değerli arkadaşlar tereddüte kalıyor.
Açık olmak gerekirse bende tereddüteyim.
O yüzden detaylı resim istedim
Ama siz çıkardıysanız müzeye teslim etmede acele edin.(3 gün içinde)biri size buldurmuş olsada ve sikkeler sahte olsada resmi olarak bilgi edinmiş olursunuz