Kare ve yuvarlak oyma

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardasim
Bu isaretle oynanmis.
İsaret bozulmus ve genisletilmis manasiz hale getirilmis. Bu da muhtemelen daha once burada ön sondaj yapanlarin isidir.
Etrafta islem yapilan yerleri genis kadraja alip cekersen birseyler gormek nasip olur belki.

İ.Mühendisi

Member

İ.Mühendisi

Member
Evet hocM sanirim bir kac akilsiz kareyle oynamis ama sekil ayni cunku icinde yosun falan olur yuvarlak gibi bide seklin benzeride ustunde yan yapilmis

Kutlu06

Yeni Üye
Hayirli geceler poseidon hocam resimde gösterdiğin şekilde cubuklari yaptiktan sonra nasil calistiricaz kusura bakma bilmedigimden soruyorum tesekkürler

Tastan

Editör
İnş tatminkar bir oda olur nasibinize önce çubuk işinin temelini bir kavrayın cihaz desteginiz yoksa sonrası nasip

Kutlu06

Yeni Üye
Poseidon hocam forum da zaten cubuklarla ilgili bir baslik acip detayli bilgi vermissin Allah razi olsun simdi okuyup inceledim kusura bakmaki baska bir sayfada aciklama varken burdan sordum sana hakkini helal et.

lagardel

Aktif Üye
yaw arkadaş şu tek resimlere bişe yazmim diyorum ama olmuyor;
bu tek resimleri gördüğümde, 3 vakte kadar diyip bir kahve falı sallayasım geliyor.
falcımıyız biz tek resime açıklama isteniyor
kusura bakmayın sabah beri çok rastladım bu arkadaşın paylaşımına denk geldi yazım.

Sır

Member
Resme bakarken sağ çaprazında mezar 6 adım mesafen hepsi bu .