Kaplumbagami acaba ??

tr46osman

Aktif Üye
deve develikten çıkmış da gökyüzüne bakan kaplumbağanın kafa yönünde ve 50 ya da100 metre gerisinde ne var?

eski

Editör
öncelikle bulunduğu yerde zemin altı oda bakılmalı. öndeki yamaçtan giriş , ve arka yönden zemine giriş aramakla başlayabilirsiniz. kendisinde sağ sol taraflarında kasa varmı bakılmalı. sonrasında baktığı yön ve aksi yönde mesafe artırılarak olasılıklar mağara yığma vs. değerlendirilmeli . güzel yer.

Eresss

Aktif Üye
öncelikle bulunduğu yerde zemin altı oda bakılmalı. öndeki yamaçtan giriş , ve arka yönden zemine giriş aramakla başlayabilirsiniz. kendisinde sağ sol taraflarında kasa varmı bakılmalı. sonrasında baktığı yön ve aksi yönde mesafe artırılarak olasılıklar mağara yığma vs. değerlendirilmeli . güzel yer.
Tamam.usta teşekurler.

Buna benzer bir kayalık daha olmalı ya baktığı yerde ya da ardında. Ikisinden birinde muhakkak vardır alınmasıyla tabi. Cihazın varsa muhakkak tut her kaya grubuna ve yigintisina en kötü kasasını yakalarsin.

Eresss

Aktif Üye
Buna benzer bir kayalık daha olmalı ya baktığı yerde ya da ardında. Ikisinden birinde muhakkak vardır alınmasıyla tabi. Cihazın varsa muhakkak tut her kaya grubuna ve yigintisina en kötü kasasını yakalarsin.
Tamam usta allah razi olsun verdigin bilgiler için

The Thing

C*
Süper Moderatör
Açılmışmı burası?
Sunumu iyi yapın güzel bir örnek teşkil edebilir,
ayrıca eskiden civarda burada geçen bir kervan yolu varmıydı.
Bol şans.

001.jpg

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Kaplumbağa değil. Deve olduğunu da sanmıyorum. Bana daha çok kuluckada oturan bir kuş cinsi gibi geldi. Arkasında ki kayalarda özenle yerleştirilmiş gibi duruyor. Baktığı istikamet hemen önü çalılık kısmı çok şüpheli duruyor.... Ben şu anki verilere göre önüne yogunlasirdim....

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Asagida ki yolun keskin vlraj yapan yerlerine de bak lutfen. Virajın iç tarafına!!!