Kaplumbaga ve insan yuzu

Hayyam

Yeni Üye
Taştan ustam
Kilise bakış acisindaysa o yonden vazgec :)
Kaplumbaga bilgeliktir birikimdir
Zekadir ve zorluk tur

Tastan

Editör
Taştan ustam
Kilise bakış acisindaysa o yonden vazgec :)
Kaplumbaga bilgeliktir birikimdir
Zekadir ve zorluk tur
Degerli ustam bizim tospa kiliseden cok degirmenciyle samimi ona bakıyor kac asırdır bilgelige gelince mutlaka var olandır ama gelişmeyen bilgi yerinde kalır benim penceremde zeka onu asana kadardır elbet gun gelir oda asılır SAYGILAR...

Hayyam

Yeni Üye
Degerli ustam bizim tospa kiliseden cok degirmenciyle samimi ona bakıyor kac asırdır bilgelige gelince mutlaka var olandır ama gelişmeyen bilgi yerinde kalır benim penceremde zeka onu asana kadardır elbet gun gelir oda asılır SAYGILAR...
Kast ettiklerim sizin için de yil beni yanlış anladınız sanırım :)
Mezar sahibi için yazdıklarım

Hayyam

Yeni Üye
Kaplumbaga bilgeliğin sembolü olarak nitekilendirilir
Statüsü yüksek zat ve şahısları ancak bu denli ağır işçiliği kullanır ve kullanabilirler

Kaplumbaga çözümü bilgelik ister nitekim işçilik ağır
Ve zordur
Sanırım yanlış anlaşıldı m
Bunun için özür dilerim
Size iyi çalışmalar ip uçlarını
Ilk msjda verdim
Bir ip ucu daha
(Bazen görmek istediğin ya yani başında yada bakmak istemediğin ama hep baktığın yerdedir )
Kolay gelsin

Tastan

Editör
Hayyam ustam yanlış anlamadım kaplumbaganın bilgi isteyen ve zorlu bir iş oldugunun bilincindeyim ama duz dusunuldugu zaman cokta bilgelik gerektirmiyor zira bunu yapan rahmetli cok zeki olsaydı malını mülkünü topraga degil soyuna cocuklarına bırakırdı verdigin ip ucları için tesekkür ederim ama daha acık konusursak sevinirim baska arkadaslarada faydası olacaktır ustam SAYGILAR