Kaplumbağa çözümleyemedim yardımcı olurmusunuz

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Ve bu son attığınız resimlerde ki kayalar bir sıra halinde mi gidiyor.

Xxekoxx0601

Yeni Üye
Ve bu son attığınız resimlerde ki kayalar bir sıra halinde mi gidiyor.
Ustam bunlar bi topluluk içerisinde duruyo sıralı şu şekilde biri yaninda biri arkasında ama mesafeleri fazla uzak deil 20 30 mt uzaklıktalar birbirlerine etrafında öyle büyük kayalar yok mağara girişi felan aradım bulamadım fotoğraflar silindi geri yüklemeye çalıştım ondan bu sekilde çıktı o düz kaya traşlanmış ustam yani bi parçasını kesip almışlar sanki alt kısmında oyuk var balıga benzettim ama acemi olduğumdan kafam karıştı

F571571

Bilgili Üye
Buraya dikat et kardeş ilgimi geçti
IMG_20210607_233829.jpg

Vuslad

Moderatör
Moderatör
Kesinlikle doğal değil ama Resimlemede yol gösterici değil

Xxekoxx0601

Yeni Üye
Kesinlikle doğal değil ama Resimlemede yol gösterici değil
Üstadım başka resimler elimde mevcut deil ama bu kaplumbağanin üzerinde sanki m harfi felan var ve bi kaç harfe benzeyen şeyler görünüyor zaten orada detaylı fotograflarını kısa zamanda atarım inşallah

Vuslad

Moderatör
Moderatör
Üstadım başka resimler elimde mevcut deil ama bu kaplumbağanin üzerinde sanki m harfi felan var ve bi kaç harfe benzeyen şeyler görünüyor zaten orada detaylı fotograflarını kısa zamanda atarım inşallah
Murç izleri kafa kısmına yakın gözükmekte bir sonraki resimlemen yakın çekim 4 yönlü olsun bunların yanında uzak çekim 4 yönlü ler olsun birde kaplumbağa diyebilmem içinde kafa kısmında boyun hattında işçiliği görmen gerekecek doğal değil lakin bu haliylede niçin yapıldığını kestirmek güç

Xxekoxx0601

Yeni Üye
Murç izleri kafa kısmına yakın gözükmekte bir sonraki resimlemen yakın çekim 4 yönlü olsun bunların yanında uzak çekim 4 yönlü ler olsun birde kaplumbağa diyebilmem içinde kafa kısmında boyun hattında işçiliği görmen gerekecek doğal değil lakin bu haliylede niçin yapıldığını kestirmek güç
Anladım ustam ilgi ve alakanızdan otürü çok teşekkür ediyorum istediginiz şekilde çekmeye çalışacam

sandalci14

Operatör
baktigi yonde 100-150 mt de dere varsa karsi tarafa kayaliga yonelin.zeminde blok veya zeminustude olabilir.yigma tarzi