Kanal ve oyuk

sğlm

Aktif Üye
Merhabalar değerli ustalar , kanal uzunluğu 30 cm , oyuk a olan mesafe 30 cm . taşın catlakligi fazla incelemedim , geçerken gördüm , baktım kalan keskin başlıyor ve keskin bitiyor dedim bu doğal değildir diye birkaç foto çektim , keşke biraz daha fazla cekseydim , sizce nedir metre de yanımda değildi tam ölçüleri alayım , yakınlarda patika ve kuru dere geçer , değerli yorumlarınızi beklerim

Ekli dosyalar

sğlm

Aktif Üye
Seyar taşı , oynamış taşı buraya yüklemem , taş sabittir , ama çatlaması neyden olmuş bilmiyorum

karakartal88

Aktif Üye
KARDEŞ KOLAY GELSİN BİR OYUGUN İCİNE PARMAĞINI KOY BİR DAİRE ŞEKLİNDE ÇEVİR BAK BAKALİM BİR TAKINTI BİR YÖN VERMESİ LAZIM EN FAZLA 7 METRE Yİ GEÇMEZ MEZARİ KANALA DİKKAT ET BİR YÖNE DOĞRU OK UCU GİBİ DARDİR DAR OLAN YÖNE DOĞRU ARASTİRMA YAP DÜŞÜNCEM BUDUR.

sğlm

Aktif Üye
KARDEŞ KOLAY GELSİN BİR OYUGUN İCİNE PARMAĞINI KOY BİR DAİRE ŞEKLİNDE ÇEVİR BAK BAKALİM BİR TAKINTI BİR YÖN VERMESİ LAZIM EN FAZLA 7 METRE Yİ GEÇMEZ MEZARİ KANALA DİKKAT ET BİR YÖNE DOĞRU OK UCU GİBİ DARDİR DAR OLAN YÖNE DOĞRU ARASTİRMA YAP DÜŞÜNCEM BUDUR.
kırmızıya cevirdigim taş üzerinde kanal ve oyuk olan taşdir. Kannalin dar olan taraf da maviye cevirdigim kayaya bakıyor , arası fotodan bakinca sanki 7 metre civarı gibi görünüyor , bu fotoyu da baya uzaktan çekmiştim kirptim işaretledim ,

Ekli dosyalar

sğlm

Aktif Üye
Öncelikle bu doğal mi değil mi o kafama takılıyor. Birde kanalın içine su koyarsak dar olan tarafa eğimli ,

karakartal88

Aktif Üye
SANA KALAN BOŞLUK TESPİTİ LAZİM DAHA NE GEREK VAR BAŞKA BİR SEY ARAMAGA.KOLAY GELSİN.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
El işçiliği ile oyulmuş ama kullanım amaçlı değil geriye bir seçenek kalıyor gariban mezarı ama yinede yoklamak isterseniz şişleme veya çubukla kayanın etrafını dolaşın.