Kanal ve oyma işareti

Karabulut

Operatör
Kanal oraya dökülüyorsa bak derim ya çıkar ya çıkmaz aklında kalacağına

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Bunların işaret olmama ihtimali işaret olma ihtimalinden yüksek görünüyor...

Mhmtylmz

Aktif Üye
taş güzel öyle kolay kolay kendiliğinden oyulacak bir tas değil zaten yaşın yanlarında ayriyeten kucuk oymalar var mezar sanirim orman tasin üst tarafında ağaç olmayan yerleri araştır 2.5 mt altındadır mezarları çubuklar araştır normal el dedektörleri görmez yok der gecersin yer alti goruntuleme yada çubuk sıralı mezarlar var o bölgede

Armsedat

Yeni Üye
Alt tarafında yapılan çalışmalardan küçük kareler yorumlarınızı bekliyorum abilerim ustalarım

ragıp

Uzman
Ustam kanalın ucu Kaya’nın bitimine doğru asağıya iniyor sunak ta kayanın ucuna doğru açık ikisinden de suyu akıtıyorum Kaya’nın dinine doğru düşüyor üzerinde 20 cm toprak vardı topraktan sonra ana kayaya kapama 3 adet elenmiş kumdan yapılmış kapama taşları vardı 60 cm boyunda anları kaldırdım dövme sert toprak çıktı çevriyide çok gezdim derede işaret bulamadım karşı tepede çok oyma işareti var büyüklü küçüklü bide aşagıda iki ince derenin birleşimi var ama herhangi bir işaret yok çalışmayı devam etmelimiyim sizce
YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
ustam, o kayanın bir harita olduğunu söyledim
kanal, dereyi de farklı bir yolu da temsil edebilir...
belkide sizin bulduğunu, kapama olarak tabir ettiğiniz yeri gösteriyorda olabilir...
kapama olduğundan emin iseniz... çubuk tutun,
çubuk ta aynı yeri gösterir ise, es geç... emek kurtarmaz...
benim size verdiğim bilgi genel bir bilgidir. ben yeri görmedim.
kesin hüküm vermemi beklememelisiniz

selametle

Armsedat

Yeni Üye
ustam, o kayanın bir harita olduğunu söyledim
kanal, dereyi de farklı bir yolu da temsil edebilir...
belkide sizin bulduğunu, kapama olarak tabir ettiğiniz yeri gösteriyorda olabilir...
kapama olduğundan emin iseniz... çubuk tutun,
çubuk ta aynı yeri gösterir ise, es geç... emek kurtarmaz...
benim size verdiğim bilgi genel bir bilgidir. ben yeri görmedim.
kesin hüküm vermemi beklememelisiniz

selametle
[/QUOT
Sağolasın ustam hepimizin amacı aynı yaptığımız emeğin karşılığını almak son attığım fotoğraflara bakmışınızdır tek şüphelendiren yer orası oldu taşlar özel yapma gibiydi anakayanın kıvrımlarını bile vermişler insanda emin olamayınca fikir alışverişi yapalım diye burada paylaştım tatbiki bu işlerde hersey nasip bilğileriniz için teşekkür ederim Allah’a emanet olun