Kanal işaretinin 1 metre altında işaret taşı çıktı. Uzerinde 2 göz neyi ifade ediyor

Bulamadıkgitti

Yeni Üye
Burada işaret anlamlarında suyun döküldüğü yerde malzeme olur. İki kanalın da döküldüğü yerde cubuk dönüyor. Benim cubuklarim öyle normal cubuk değil Minerale gitmiyor. Ayrıca bu işaretler toprağın altından çıktı. Kesin var biseyler de kazmasi yoruyor 😂

Bulamadıkgitti

Yeni Üye
Cubugun verdigi isaret altin mi?
Altin ise hic ugrasmayin, orada mineralli tas vardir.
Bu vesile ile tekrar edeyim:
Cubugun altin isareti verdigi yerde 1 karistan altin cikmazsa orada altin isareti verdiren altin degil minaraldir.

Once net tespit.
Sonra proseduru.
Sonra islem.

Boyle olmazsa sonuç hep husran.
Senin bir küp altının olsa 1 karışa mi gömersin?

Zemin bozuk

Bilgili Üye
Burada işaret anlamlarında suyun döküldüğü yerde malzeme olur. İki kanalın da döküldüğü yerde cubuk dönüyor. Benim cubuklarim öyle normal cubuk değil Minerale gitmiyor. Ayrıca bu işaretler toprağın altından çıktı. Kesin var biseyler de kazmasi yoruyor 😂
canım kardeşim doğada 4000 ' den fazla minaral mevcuttur bunların 200 ' den fazlasında kendine özgü yapıdadır , ayrım noktasında sıkıntı yok biz Allah için bize gelen bütün kardeşlerimize öğretiyoruz söylüyoruz ama şuda bir dip notdur defaat ile söylüyoruz
Çubuk malzeme tespiti için değil , daha çok boşluk tespiti için kullanılır , youtubedeki videolara aldanmayınız ( konusu geçtiği için söylüyoruz konu değiştirmek maksadımız değil burdaki herkez bizim abimiz kardeşimizdir aldatılmaları bizleri haddince üzer ) ( ayrıca çubuk noktasında satış yapmıyorum bilgi veriyorum tamamen ÜCRETSİZ :) )
Demek istediğim kardeşim çubuk tamam güzel sıkıntı yok ama asıl iş , emareler bulmak onları inceleyip çözümleme yapabilmek rast gele . Rabbim hakkımızda hayır olanı nasib ede .

R00T

Profesyonel
Co Admin
Bu taşlar çok eski devirlere ait mezarlarla alakalı vb..Bunlarda malzeme olmaz kemik dahi zor bulursunuz.Uğraşmaya değmez.Minerali boldur.

Ledun

Bilgili Üye
Senin bir küp altının olsa 1 karışa mi gömersin?
Bosuna dememisler;
"Senin anlattigin şey, muhatabıyın anladigi kadardir."

Meseleyi anlatamamişim.
Birde şu sekilde anlatmaya çalişayim:

Cubuk ile altin sinyali aldiginiz noktada altin YOKTUR. Eger var ise, bu altin 1 karis derinliktedir. Burasini kazdiniz 1 karis. Altin cikmadi. Sonuç şudur: Burada altin metali yoktur. Burada altin metali sinyali veren mineral vardir.

Sizin aldiginiz sinyal altin ise 30-40 cm kazin. Altin cikmazsa cubuklari tutun. Hala sinyal veriyorsa burada mineral vardir, kendinizi yormayiniz.

Insallah bu sefer meramimi anlatabilmisimdir.

Kolay gelsin.