izlemenizi öneririm

saftilki

Moderatör
Moderatör
ben mezardan lahitten uzak dursak iyi olacak diyorum

oymak beyi

Bilgili Üye
şahsen ben ne dunyanin en kiymetli lahitinj nede mezarini istemiyorum. bir avuç olsun benim olsun diyorum 😇

BMW-45

Aktif Üye
Böyle videolara uymayın derim. Allahın izni olmadan yaprak bile düşmez ağacdan. Sabah namaza kalkıb 2 rükat Fəcr namazını kılan ardından Ayetul Kurs İxlas Feleg Nas surelerini okuyan insan Allahın koruması altında olur, akşam namazından sonrada okuması şart. Allahın vadi yalan çıkmaz. Her namazdan sonra bu ayetleri okuyunuz, sabah ve akşam zikrlerini yapınız, sonra nereni isterseniz kazınız, küsl ve abdestli olmak şartıyla, size bir şey olmaz. Çok dert ederseniz cinler bunu anlar ve size mani olur, kalbinizden atın Ve Allahdan başka kimseden korkmayınız, Allah diyorki kimi benden çok severseniz onu sizden alırım, peki Allaha tevekkül etmeyib cinlerden korkarsanız nasıl? Yine Allah korkuduğunuzla baş başa bırakır sizi, Allaha tevekkül edin kimsedende korkmayin, o sizi muhafaza edecekdir.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
20 eylülde birşeyler olacak ülkenin ekonomisi ucacak diyen birisi vardı bugün 23 eylül acaba gelmez senenin 20 eylülünü mü demişdi merak ettim insanlara korku pompalıyorlar bunlar komple teoristyenleri çok takılmayın ya tutarsa misali yayınlar.

saftilki

Moderatör
Moderatör
Böyle videolara uymayın derim. Allahın izni olmadan yaprak bile düşmez ağacdan. Sabah namaza kalkıb 2 rükat Fəcr namazını kılan ardından Ayetul Kurs İxlas Feleg Nas surelerini okuyan insan Allahın koruması altında olur, akşam namazından sonrada okuması şart. Allahın vadi yalan çıkmaz. Her namazdan sonra bu ayetleri okuyunuz, sabah ve akşam zikrlerini yapınız, sonra nereni isterseniz kazınız, küsl ve abdestli olmak şartıyla, size bir şey olmaz. Çok dert ederseniz cinler bunu anlar ve size mani olur, kalbinizden atın Ve Allahdan başka kimseden korkmayınız, Allah diyorki kimi benden çok severseniz onu sizden alırım, peki Allaha tevekkül etmeyib cinlerden korkarsanız nasıl? Yine Allah korkuduğunuzla baş başa bırakır sizi, Allaha tevekkül edin kimsedende korkmayin, o sizi muhafaza edecekdir.
izin verilmesi yada verilmemesi hususunda da ayet var, bu senin yaşamında eylemlerinde izin verilmeyeceğini beyan ediyor zaten,

saftilki

Moderatör
Moderatör
tamamı hurafe.. bir kez bile ne gördüm duydum. söyleyen herkes sahtekardı.
adamın orda çok doğru bir sözü varki görmediğin olmadığı anlamına gelmiyor,
birçok yutup videosunda şarlatanda gördüm, ateş çıkıyor kan sıçrıyor vs,
radyestezi şarlatanları ve free enerji şarlatanları bitmez,
aşağıda yorumda başımdan geçenleri anlatacağım,

saftilki

Moderatör
Moderatör
2005 yılları textilde çalışırken,, 10 çayını hazırlamak için bodrum kata indim semaver kaynamış demlemesi kalmıştı demledim ve bardakları çıkartıyorum masaya, arkamdan birşeyin geçtiğini gördüm, tıpkı çok sıcak iklimde asfaltın yüzeyine yansıyan ısı dalgası gibi ama yaklaşık 1 mt boylarında,
one laa dedim baktım etrafıma bişey yok, neyse ben işime bakayım dedim 3. yada 4, bardağı çıkarırken geri geçti bu sefer emin oldum, hemen yukarı fırladım aşcı kadının yanına gidip anlattım, oda fal vs bakıyordu, dedi onlar 3 harflilerdir, ısıssız rutubetli yerleri sever, muhabbetin devamı varda kalsın,

5-6 yıldır da karabasan vakaları başladı, önceleri besmele çeker yada diyebilirsem allah dediğimde bırakırlardı, bu giderek ağırlaştı ve bir gece allah bile diyemedim, size çok komik yada absürt gelecek ama
küfrettiğimde bıraktılar, ama bu sefer daha da sıklaştı her gece gelmeye başladılar,

son geldiklerinde ne allah diyebildim nede küfretmek aklıma geldi, artık boğulacak dereceye geldim ve giderek ağırlaşıyor enkaz altındaki depremzede gibi,
ama şuurum yerinde bunların çok salak olduklarını biliyorum ve düşünüyorum nasıl kurtulurum,

birden aklıma tehdit etmek geldi, dedim laa elinizden kurtulur kurtulmaz suyu kaynatıp tepenizden aşağı döküp hepinizi yakacam hemde çatır çatır yakarım hiç acımam dediğimde bıraktılar, yaklaşık 3 yıl oldu gelmediler bidaha, umarım bunu okumayı bilmiyorlardır :) sözlü olarak hiç kimseye anlatmıyorum çünkü işittikleri aşikar,
bunlardan kurtulmanın 1. yolu allah'a sığınmaktan geçerken 2. yolu ise salaklıklarından istifade etmekten geçer, sizlere bu varlıkların salak olduklarının en basit ve kesin vakası olan hz süleymanın cinlere yaptırdığı camii vakasını okumasını tavsiye ederim amma velakin salaklıklarından istifade mezar soysanız dahi bunun sonrası vardır

Bluecat

Member
Ya bu programlar sadettin teksoyun güncel versiyonları..itibar edilmez

BMW-45

Aktif Üye
izin verilmesi yada verilmemesi hususunda da ayet var, bu senin yaşamında eylemlerinde izin verilmeyeceğini beyan ediyor zaten,
Nas suresinde ben insanların Rabbine hükümdarına ilahına sığınırım, kimden peki? Göze görünen ve görünmeyen varlıklardan. Kim o varlıklar? Şeytandan. O şeytanki insanlar ve cinlerden olur. Bu sure sana bir şeyler anlatmışdır umarım. Şayet sen Allaha tevvekül yerine göze görünmeyenlerın izninin olmadığından eminsen ve bu hüsusdan korkuyorsan Rabbin seni onunla baş başa bırakıcaktır oda sana istediyini yapacakdır. Böyle bir ayet yok izin veren de Allahdır vermeyende. Göze görünmeyenlerin izin veremediyi ayet var diyorsan o ayeti yazda hepimiz görelim.

saftilki

Moderatör
Moderatör
Nas suresinde ben insanların Rabbine hükümdarına ilahına sığınırım, kimden peki? Göze görünen ve görünmeyen varlıklardan. Kim o varlıklar? Şeytandan. O şeytanki insanlar ve cinlerden olur. Bu sure sana bir şeyler anlatmışdır umarım. Şayet sen Allaha tevvekül yerine göze görünmeyenlerın izninin olmadığından eminsen ve bu hüsusdan korkuyorsan Rabbin seni onunla baş başa bırakıcaktır oda sana istediyini yapacakdır. Böyle bir ayet yok izin veren de Allahdır vermeyende. Göze görünmeyenlerin izin veremediyi ayet var diyorsan o ayeti yazda hepimiz görelim.
doğrudan şunu yaparsan izin veririm bunu yaparsan izin vermem şeklinde değil onu kastetmedim, zaten aynı şeyi konuşuyoruz, felag ve nas gibi bir çok sure ve dua var, sen bu sureyi şerifeye yani yaradana tevekkül ettiğinde allah o varlıkların sana zarar vermesine izin verirmi,