İsaretledigim kapıyı en basit tehlikesiz nasıl acabilirim

ÇAKIR3428

Member
Kapı dediğin yer ne kadar büyüklükte vede çalışmak için müsaitlik durumu ne?

dr.

Bilgili Üye
Sen oraya çık gerisi kolay.

falan filan

Member
Yanına çıkmayı denedim ama 5 metre yakına kadar gelebildim tam yanına kadar cikilacak ama halatsiz cesaretim gelmedi açıkçası karşıdan basit geldi ama zormus aklimdada su var bu kadar zor yere mezar yapildiysa bu mezar zengin olmalı zaten tam üzerinde üç forbol sahası kadar büyüklüğünde kale var ne yapabilirim arac gerec çıkacak bir yer değil sadece yaya yolu var ustalardan bı akıl ustiyorum
Kapı dediğin yer ne kadar büyüklükte vede çalışmak için müsaitlik durumu ne?
Kapının büyüklüğü 120 ye 120 gibi çalışmak için rahat yani kolluk güçlerinin geleceği bı yer değil yol yok çünkü en yakın yerleşim yeri üç km yakın köy var patlayıcı olarak ne kullanabilirim

Ekli dosyalar

ÇAKIR3428

Member
Çalışmak için ekibin vede ekipmanın var mı? Giriş olduğuyla alakalı kesin kararı sen vereceksin keşfini çok iyi yapacaksın bunu söylememin sebebi fotoğrafın yanılttığına çok defa şahit oldum,en basit şunu yapabilirsin şarjlı kırıcı deliciler var 100 cm hilti ucu var delip boşluğa kaç cm de düşüyor kontrol edebilisin son bişey kırıcı delici sağlam olmalı yoksa paranda çöp olur işinde yarım kalır,keşfini sağlam yap gerisi kolay.

ÇAKIR3428

Member
Etrafta mutlaka başka mezarlarda vardır,birde bu kayaya oda açan insanların çalışırken oraya çıkıp inmek için kullandıkları bir yol mutlaka vardır,merak ettiğim bişey var giriş dediğimiz kayaya açılan odadan çıkan harfiyat yani mıcır varmı aşağıda onuda kontrol et derim herşeyden kesin emin ol tekrar fikir verir ustalarımız

falan filan

Member
Ustalar ayrı ayrı teşekkürler mucur kalıntıları var ya emin degegil ama kapatılmış gözüküyor kapitalan kapak kaya değilde sanki Horasan harciyla kapatılmış gibi sağ alt kosesinde otun ciktigi yerde yarık var oraya kartuş bombaliari var halatla sallanıp oraya patlayıciya kaoysak diyorum ama şarjı hiltide mantıklı delerken arkası bosa çıkarsa ondan sonra bir plandaha yapılır çok düşündüm eski adamlar nasıl yaptı nerden indi çıktı diye herhalde kayalar vardi önünde ya depremden dolayı yada iş bitince kayaları kırdılar attılar ustalar gelişmeden haberder ederim tsk