İnsan enerjisi ile çubuksuz bulma yardımcı olur musunuz

Ömer soyadak

Yeni Üye
Merhabalar öncelikle yalancı yada dolandırıcı değilim bu işle de meşgul değilim yıllık izindeyim o yüzden boş zamanım olunca define ile yaptıklarımı ve bilgi istemek amaçlı yazıyorum
Şimdi gizli ilimler diye bir kitapta fındık dalı ıle define yeri bulma işlemini yaptım ve buldum bir gümüş para duasını okuyorsun ve vücudunu istemsiz bırakınca hareket ettiriyor çubuk define olan yere götürüp üstünde durduruyor sonrada okumaya devam edersem döndürüyor semazen gibi hayla okumaya devam edersem çubuk göğe doğru yönelip hızlıca toprağa bastırıyor kendini aşağı yönlü ama kazmadım o noktaları ..gözümü kapattım acaba zihnim mi o noktaya götürüyor diye yine aynı noktaya gidiyorum üç harfliler götürüyor sanırsam bu yaptıklarım tabi 10 senelik zaman diliminde 1 yıl 2 yıl ara ile daha sonra acaba kendim okumadan olur mu diye baktım harbiden vücudumu şerbest bırakınca aynı hareketleri yaparak define umduğum o noktaya götürdü acaba vücutta bi enerjimi var yada bir boşluk var ona mı yöneliyor bilgi sahibi olan varmı dalga geçmeyin lütfen aklı başında sağlam bir bireyim herşeyinde farkındayım saçma birşey ama doğru işte

vartolutektek

Member
Bizim bu yörede kuşburnu çöpü ile boşluk alan var işi bilen yapar

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Merhabalar öncelikle yalancı yada dolandırıcı değilim bu işle de meşgul değilim yıllık izindeyim o yüzden boş zamanım olunca define ile yaptıklarımı ve bilgi istemek amaçlı yazıyorum
Şimdi gizli ilimler diye bir kitapta fındık dalı ıle define yeri bulma işlemini yaptım ve buldum bir gümüş para duasını okuyorsun ve vücudunu istemsiz bırakınca hareket ettiriyor çubuk define olan yere götürüp üstünde durduruyor sonrada okumaya devam edersem döndürüyor semazen gibi hayla okumaya devam edersem çubuk göğe doğru yönelip hızlıca toprağa bastırıyor kendini aşağı yönlü ama kazmadım o noktaları ..gözümü kapattım acaba zihnim mi o noktaya götürüyor diye yine aynı noktaya gidiyorum üç harfliler götürüyor sanırsam bu yaptıklarım tabi 10 senelik zaman diliminde 1 yıl 2 yıl ara ile daha sonra acaba kendim okumadan olur mu diye baktım harbiden vücudumu şerbest bırakınca aynı hareketleri yaparak define umduğum o noktaya götürdü acaba vücutta bi enerjimi var yada bir boşluk var ona mı yöneliyor bilgi sahibi olan varmı dalga geçmeyin lütfen aklı başında sağlam bir bireyim herşeyinde farkındayım saçma birşey ama doğru işte
birkere gittigin yere sürekli gidebilirsin aklında zihninde ne kayıt ettiyse oraya gidersin dua ve çubuk bir aracıydı sonrası senin zihnine kazınan konumu. Beyin sadece görerek değil duyarak hissederekde çalışır görmesende mekandakı sesi duyar ve ayagının altındaki eğimi hisseder seni o noktaya götürür insan beyni halen tamamı çözülememiş bir sır. Bu işi dal ile yapanda var el ile yapanda kadeh ile yapanda kağıt hayvan ve benzeri malzeme yani aracı kullananda var. Beden yönlendirme ürküdücü ve korkunç olacağı için nesneler tercih edilir yani şimdi eline duasını okusam seni elinden tutup çekerek define yerine götürseler korkmazmısın ?? korkarsın ama çubuk çekince onu bırakırsın durur ama el varana kadar durmuyor ne demek istediğimi anlamışsındır umarım neyse olabilir şüpelendiğin konumu daha önceden gördüysen odaklandığın zihninde canlandırdıgın için oraya götürür aracı kullanmasanda.

Ömer soyadak

Yeni Üye
Bilemedim zihin yapar mı bu şekilde kendim unutkan bi insanım zaten😀önceden sondajcıda çalıştım su buluyordum bakır telle kan grubu ile alakalı bir durum ama define işi farklı taabi ..vücudumu serbest bırakınca gövden eğildiği zaman düşmemek için adım atıyorsun ya o şekilde ilerliyorum etrafımda dönüp alan taraması gibi birşey yapıyor vücut ya üç harfli var içimde😀yada bir enerji bakır tellerin hareket ettiği gibi haraket bu işinde üstüne düşmediğimden doğru mu değil mi bilmiyorum 🤷 belki bu durumu yaşayan vardır diye yazdım

Bluecat

Member
Dostum bu durumlar yalnız tecrübe edeni bağlar.bir başkası kendi deneyimlemeden heleki bilimsel bir zemine oturmayan bir durumsa kolay kolay inanamaz ..olayla pek ilgilimidir bilmem ama bilimsel kısmı şudur Thomas Young'in çift yarık deneyi..bu deney şunu göstermiştir sizde bakar okursunuz kuantum boyutta elektronlar ya da fotonlar bilinçli bir davranış sergiliyor gibiler oysaki bunlar bilinçli varliklar olamazlar. gözlemlediği zaman dalga gozlemlenmedigi zaman parçacık gibi davranıyorlar.konuyu çok uzatmadan bu deneyin bizimle ne alakası var derseniz bu deney geniş açıdan ele alındığında düşünce gücü ile birseyleri değiştirmek hareket ettirmek mümkündüre gidiyor.ama bu çok mikro ölçeklerde elbette yani bir bardağı düşünerek havaya kaldıramayiz..konu çok uzun aslında çünkü gizemini koruyan tam olarak ne olduğu bilinmeyen bir durum ..merak edenler araştırıp daha detaylı bilgiler edinebilir .işin özü yani çubuğu hareket ettiren sizin düşünce gücünüz olabilir.sunuda unutmamak lazım inançlı insanlar için Allahın ayetleri kiymetli eşyalar bulmak için değildir. Aksine bazi ayetler asıl kiymetli olanın burada olmadığını söyler.bu işlerede Allahını sözlerini karıştırmak samimi bir Müslümanın yapacağı işler değildir.. çünkü Allah katında kıymet de zenginlikte takva dadir..selametle

blueverse

Bilgili Üye
kardeşim bence sen bir tatile çık yada seni sıkan şeylerden kurtulmaya bak durum nörolojik