İneğin arka tarafı

timur964

konularim
Boşluk ölçuerini net çikar şekil ve ölçuler uygunsa top sende artik

Esperado

Member
Fındık ağaçları var tam ölçü alamıyorum ama bu hafta sonu alabilirsem çıkarır yazarım

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Ustam resimlerinden ve video dan bir şey anlayamadım, anlaşılmıyor güzel bir şekilde yeniden resimle ,çevrede başka işaretlerde bak, arazideki taşların ve altlarını mutlaka dedektör kontrolünden geçir hiç olmazsa hedefin azalır.çok akıllıca oda içi bir şeyler saklandığını düşünüyorum.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kafkasli ustama harfiyen katiliyorum. Iki oda giris isaretin pozisyonuna gore odanin bir ucundan olmali. Y sizi girise goturmeli, ayrintilari inceleyip tesbit konusunda daha saglikli olmalisiniz yoksa aciz olup birakirsiniz. Odalara giris tunelledir, tuneli bulmamissaniz bosluk aldiginiz yerde tuneli bulmaya calisin, tunel yoksa isabet ettirmemis olacaginizdan endise ediyorum aldiginiz boslukta. Selametle kal

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
ben olsam iç uğraşmazdım burayla net bişey yok bence çeşmeyi uzak görmek gerek zamanında açılmış ve sonradan çeşme olarak kullanılmış çok mezar gördüm haberin ola

Boş gezen

Yeni Üye
Videonuza baktigimda son goruntuye giren kaya kaplumbaga basina benzettim..isaretle cesmenin arasi ne kadar bilmiyorum ama cesme ile o soyledigim kayanin arasinda genis buyuk meydan kayasi veya tasi varsa o tasin altini bi yoklamanizi oneririm kolay gelsin