herkes gördüğünü yazsın.!!!!

Pscyhe

Engellendi
Yer guzel merdivenleri takip edersen seni girise goturecegine eminim..tahminimce giriste cenenin altindan kapatilmis..isciligi bencede cok zor bi alan..Allah kolaylik versin simdiden..

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.A.DEĞERLİ mamostedijvar USTAM TÜM SİTE DE BULUNAN DEĞERLİ KARDEŞLERİMİN GEÇMİŞ BAYRAMLARI KUTLİYORUM VE NİCE BAYRAMLAR DİLİYORUM.
DEĞERLİ USTAM BİZ BAYRAMIN İKİNCİ GÖNÜ BÜYÜK BİR KAZA YAŞADIN NEİSEKİ ÖLÜM GERÇEKLEŞMEDİ ŞÜKÜRLER OLSUN ELLAH IMA. BİR BAYAN KIRMIZIDAN GEÇEREK BİZE ÇARPTI ARABAMIZ HURDAYA DÖNDÜ İYİKİDE ARABA HURDA OLDU BİZLERE BİR ŞEY OLMADI SADECE DÖRT TANE TORUN YARALANDI DURUMLARI İYİ .

mamostedijvar DEĞERLİ USTAM BU SURET DİKKATLI BAKMANI İSTERİM HER İKİ GÖZÜ VAR SAĞ AÇIK SOL KAPALI HAFİF YANA VE YERE BAKAR VAZİYETEDİR .
BAKMAN GEREKEN YERLERİ SAĞ GÖZ BÜYÜKSE GİRİŞ İHTİMALİ OLABİLİR YOK KÖÇÜKSE BU SEFER ENSESİNE BAKMALISIN O DA OLMASA SOL OMUZU GİRİŞ GİBİDİR BOŞLUK TESTİ YAP ODA OLMASA MUHAKAK ALTINA BAKMALISIN KESİNLİKLE KARŞİYA BAKMİYOR.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

Son düzenleme:

kabakburgiba

Operatör
nik ustam geçmişler olsun.acil şifalar dilerim.belli ki evden çıkarken ayetel kürsi okumuşsun.(8 defa)

Brkmd

Member
Sanki maymuna daha çok benziyor şahsi fikrim

Tastan

Editör
Cok gecmiş olsun nik.ustam allah uzun omurler versın ins

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
S.A.DEĞERLİ mamostedijvar USTAM TÜM SİTE DE BULUNAN DEĞERLİ KARDEŞLERİMİN GEÇMİŞ BAYRAMLARI KUTLİYORUM VE NİCE BAYRAMLAR DİLİYORUM.
DEĞERLİ USTAM BİZ BAYRAMIN İKİNCİ GÖNÜ BÜYÜK BİR KAZA YAŞADIN NEİSEKİ ÖLÜM GERÇEKLEŞMEDİ ŞÜKÜRLER OLSUN ELLAH IMA. BİR BAYAN KIRMIZIDAN GEÇEREK BİZE ÇARPTI ARABAMIZ HURDAYA DÖNDÜ İYİKİDE ARABA HURDA OLDU BİZLERE BİR ŞEY OLMADI SADECE DÖRT TANE TORUN YARALANDI DURUMLARI İYİ .

mamostedijvar DEĞERLİ USTAM BU SURET DİKKATLI BAKMANI İSTERİM HER İKİ GÖZÜ VAR SAĞ AÇIK SOL KAPALI HAFİF YANA VE YERE BAKAR VAZİYETEDİR .
BAKMAN GEREKEN YERLERİ SAĞ GÖZ BÜYÜKSE GİRİŞ İHTİMALİ OLABİLİR YOK KÖÇÜKSE BU SEFER ENSESİNE BAKMALISIN O DA OLMASA SOL OMUZU GİRİŞ GİBİDİR BOŞLUK TESTİ YAP ODA OLMASA MUHAKAK ALTINA BAKMALISIN KESİNLİKLE KARŞİYA BAKMİYOR.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

çoook çook geçmiş olsun güzel abim ALLAH SİZE VE AİLENİZE ACİL ŞİFA VERSİN. Allah seni kaza beladan korusun. mutlak yarın arayacağım sizi...:disturbed:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Böyle net olsa daha iyi olurdu :3: Şimdi aynısını bulacak değiliz fakat bu görsel gibi net olmalı belki az daha yakından çekilse hiç bir şeye benzemiyecek emarelere bakmak gerek yakından Ekli dosyayı görüntüle 199129

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Doğal kayalık, siz benzetme yapmışsınız
yani gördüğüm doğal kayalık

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
S.a değerli ustam, kanaatimce burada bir el işçiliği mevcut. daire içine aldığım silüetlerin baktıkları noktalar önem arz etmektedir ve X yaptığım noktaları yoklamanızı ve araştırmanızı tavsiye ederim. Hayırlı forumlar
Ekli dosyayı görüntüle 199130

Balkır

Member
İnsanın hayal gücünün sınırı yoktur. Kimimiz insan görürüz, kimimiz hayvan, kimimiz sadece bir kaya parçası. Mesela ben aşağıdaki fotoğrafa benzettim kayadaki silüeti. Bana soracak olursanız doğal oluşum derim.
Ekli dosyayı görüntüle 199165

mamostedijvar

MAMOSTE
Moderatör
bunun baktığı yerdeki yığmayı çek at mübarek millet yığma görsün iyi bak yığmaya bulamassan uydudan bak baktığı yerde mezarı olacak yığma
baktığı yerde eski urartu kalesi var . ontane de yığma üzerleri horasan dökülerek kapatılmış.