Hepsi tek yerden yan yana

ragıp

Uzman
@Toprak12
hoş geldin
iyi formlar

güzel bir mezarlık alanındasın.
kayalar üzerindeki işaretler mezarların özelliklerinden bahseder
bu kayalığın ön kısmında çubuk veya makine yardımı ile boşluk bakmalısın.

rast gele

mayhem

Co Admin
Co Admin
6 köşeli yıldız Heksagram yahudiler sionlar masonlar mühürüdür . Farklı simgelerde var kapalı alanda evin altındamı bunlar .

mayhem

Co Admin
Co Admin
7 kollu şamdan yahudilikte kullanılan eski bir sembol . karede kaldım araştırmak gerek .

deli firat

DOĞACI
İşaretler acıkta bir yerde ise günbatımı önemli günesin son ışıgının vurdugu yer derim selametlen

ragıp

Uzman
7 kollu şamdan yahudilikte kullanılan eski bir sembol . karede kaldım araştırmak gerek .
ilk iki resim ve son resim farklı, üçüncü resim farklı medeneiyetlere ait gibi.
evet yıldız ve üçgen benim en çok dikkatimi çekenler oldu.
yıldız ve üçgenin çizimi tekniği aynı. horasan harcı ile çizilmiş.
oyma,yontma değil.

Pscyhe

Engellendi
Valla kardes burayi nerde bulduysan helal olsun.bu kadar isaret bi arada olmasi hem cok iyi hemde cok riskli...once cok guzel bi yer tahminimce muhtesem bi malzeme var burda.mezarla alakali oldugunu dusunmuyorum varsa bile cok yuklu malzemesi olan ve cok buyuk birinin olmasi lazim din adami diyebilirim..yemin mal var muhur var zarflama var bunlari cozup buraya ulasmak profosyenel desteksiz cok zor.artik büyü ve tilsimdan bahsetmiyorum orasi nasil asılır bilemem.yeri tespit etseniz bile bu yeminli muhurlu malin tilsimini asamazsiniz gibime geliyor

etoile

Engellendi
Burda senin isini görecek birsey yok. Diyelimki var! Bu seferde senin yapacagin hicbir durum YOK!
Benim sana Tavsiyem, Tanidigin bir Mason varsa ona git ve sana ancak o yardimci olabilir ve olacaktirda!

Yerin tam bir acilimini vermemissin, Burda Bulacagin birkac seyler olacak, dedigim gibi, bunlarla senin birsey yapma sansin yok, yok diyorum cünkü sende O iLiM YOK!

Arkadasim, benden bu kadar! Kolay Gelsin.

Toprak12

Yeni Üye
Zar Zor bu resimleri çektik ��
Doğa üstü olaylar meydana geliyor timur

kabakburgiba

Operatör
etoile kardeşimiz bak ne güzel şeyler tavsiye etmiş.paldır küldür dalma.yapacağın işi biraz gizli yap.fazla dallandırma.acele etme iyi araştır.işaretleri her gelene gösterme.yeri gösterme.kimseyi götürme.önce erbabını bul.