Hayirli aksamlar Sohbet

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Aynen söylediğin gibi ustam herşey olacağına varır. İnşallah gönlünü serin tutmaya çalış. Bugün neden olmuyor diye üzüldüklerimize gün geliyor iyi ki olmamış diye şükür edip seviniyoruz.
ondan yana sıkıntı yok ama işte insan oğlu
neden diye soruyor kendi kendine
şu yaz 4 kişiye malmezeme çıkartırım başlarında durmadım
ama her nedense kendim için birşey yapamadım yada nasip deyilmis ...

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Kurşun döktür fakat doğu veya Karadeniz tarafında kimseye bunu söyleme direk kurşun sikarlar 😊

Bulunca banada haber ver hiç iyi değilim bende domatesler bile kizarmadi hala çok keyifsizim 😔
Biz neyin derdindeyiz bu neyin derdinde
"Sana domates serası Alaçam 🥴"

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ne yapalim şimdi bir definecinin başına gelebilicek gayet doğal bir durum bu her işlem yapılan yerden yada vardır dediğin yerden sonuç alamiya bilirsin . Bende alamadım fakat domatesler kadar üzmedi beni bu durum . önündeki maçlara bakmak lazım 😊 bak sera değilde bir iş makinam olsa salça fabrikası kurarım 🙃

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ne yapalim şimdi bir definecinin başına gelebilicek gayet doğal bir durum bu her işlem yapılan yerden yada vardır dediğin yerden sonuç alamiya bilirsin . Bende alamadım fakat domatesler kadar üzmedi beni bu durum . önündeki maçlara bakmak lazım 😊 bak sera değilde bir iş makinam olsa salça fabrikası kurarım 🙃
yok anam yok sen benim sabrım ve simavimsin
keşke yerinde olsam da tüm derdim bu olsa
bileydim sana makinayı alırdık bu kadar zahmete girmezdik
😒
ne yapak bir ibanda bizmi atak senin için 🙄🙄
bu ara moda oldu 😁

mayhem

Co Admin
Co Admin
Tamam sen çok dertlisin anlaşılan ne oldu da parayı alamadın bosmu çıktı mekan .

mayhem

Co Admin
Co Admin
Geçmiş olsun üzüldüm şimdi kesin malzemeyi koyan kişinin akrabaları soymustur anlamasın diyede ustaca geri kapatmislardir 😊 başka kim yapabilirki madem soydun bu kapı çelik kapımı geri kapatiyorsun bırak açık kalsın 😔

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Geçmiş olsun üzüldüm şimdi kesin malzemeyi koyan kişinin akrabaları soymustur anlamasın diyede ustaca geri kapatmislardir 😊 başka kim yapabilirki madem soydun bu kapı çelik kapımı geri kapatiyorsun bırak açık kalsın 😔
Yapacak birşey yok herkes nasibini yer
Ama ben bir hata yaptım içerde kafama takılan bir nokta vardı orayı yoklamadan çıktım yanarım ona yanarım
Alakasız bir nokta ama hiç gözümü ayirmadim belkide kitlendim o kısma ondan takıldım kaldım

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
@Kamhi Leonard olanda da var bir hayır olmayandada.... Oluyorsa şükür etmeli, olmuyorsa hamd etmeli... Şuan saat gece yarısını geçti üst komşunun veledin koşu seslerinden sanki bizim katta koşuyor gibi ses var... Önceki oturduğum yer kiraydi huysuz komşular sayesinde borç harcta olsa bu evi aldım... Şimdikiler de el birliği ile bana müstakil bahçeli bir yer aldiracaklar belliki 😄 yani demem o ki Mal sahibi olmak defineye ulasmakmı istiyorsun ilk evvela kötü bir komşu edin, çok sürmez malzemeyi bulursun 😅

Son düzenleme: