Harita fotograflari belki yararli olur

Vezir976

Yeni Üye
Selamun aleykum arkadaslar .
Elimde gecmisten kalan onlarca harita ve belge vardi.haritalarin bazilari eski osmanlica.elime gectikce atarim.insaallah.birilerine faydali oluruz.Selametle kalin.

Vezir976

Yeni Üye
Bunlar bursa bolgesi .ayrica kutahya eskisehir ve afyon bolgesine ait inanilmaz haritalar var.Haritalar dosdogru bizzat tecrubem ile sabit lakin kayitlar icin ayni seyi soyleyemeyecegim.Onlarida yakin zamanda yuklerim insaallah...

Vezir976

Yeni Üye
Bu arada uludagin arkasinda ck kisinin aradigi meshur kurt u buldum .Kurt kirilmis lakin bilgisi olan kisilerin tarifleri ile inanilmaz derecede ortusuyor.Asla karistirilamayacak el yapimi seyler var.Bilgisi saglam olan kisiler varmi.sozde yeri Satin almak isteyen bir suru kisi ile gorustum.hepsi palavraci..Ters cevirip silkelesen 100 tl cikmaz..bilgisine guvenen kisilerin yardimlarini yada mesajlarini bekliyorum.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bu arada uludagin arkasinda ck kisinin aradigi meshur kurt u buldum .Kurt kirilmis lakin bilgisi olan kisilerin tarifleri ile inanilmaz derecede ortusuyor.Asla karistirilamayacak el yapimi seyler var.Bilgisi saglam olan kisiler varmi.sozde yeri Satin almak isteyen bir suru kisi ile gorustum.hepsi palavraci..Ters cevirip silkelesen 100 tl cikmaz..bilgisine guvenen kisilerin yardimlarini yada mesajlarini bekliyorum.
anladim mevzuyu. lakin eskiya isi kosturan arkadaslar.ilgi gosterir size ve belgelerinize

Vezir976

Yeni Üye
Eskiya ya da mubadele paralari her acidan daha kolay ve basagrisi yapmaz.Donem yada medeniyet isleri hem iscilik hem satmak acisindan risk ve zor..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bursada olan georadar yada resistivite cihazi olan (Hele birde cihazi propluysa) bi arkadas varsa.Muhakkak tanismak isterim.Bursa da zazako ve adapazarinda Lefterin yerlerini akrabalari vasitasiyla !!! Tereddutsuz Buldum.ama dedektorle cozum zor..
ekipcilik olsumculuk .gurup yapmak .site ve sektor etik kurallarina gore yasaktir.talepte bulunmayin.ilgi duyanlar size herturlu ulasir bol sans kolay gelsin

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Zor iş bunlar

The Thing

C*
Süper Moderatör
İşe yarar İnşallah.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Değerli üyemiz, amacınız burada yer pazarlamak ya da alışveriş yapmak ise sitede bu tür işlemlerin yasak olduğunu hatırlatmak isterim. Bu bir uyarıdır dikkate alınız lütfen. Aksi takdirde uzaklaştırılırsınız. Hayırlı forumlar

Vezir976 kardes birinci resimdeki haritadaki yerlerin birine yakin yerde bahcem var ama resim cok zor okunuyor elinde net bir resim varsa ozelden atabilirmisin. Karahidir koyun yanindaki yuvarlak yeri bulma imkanim olabilir. Para ile satmayi dusunuyosan kalsin ilk yorumda belki faydalanan olur diye yazmissin ona sebep dedim... simdiden tesekkurler.

Vezir976 kardes birinci resimdeki haritadaki yerlerin birine yakin yerde bahcem var ama resim cok zor okunuyor elinde net bir resim varsa ozelden atabilirmisin. Karahidir koyun yanindaki yuvarlak yeri bulma imkanim olabilir. Para ile satmayi dusunuyosan kalsin ilk yorumda belki faydalanan olur diye yazmissin ona sebep dedim... simdiden tesekkurler.Ekli dosyayı görüntüle 229042

Iki ok isareti cizdigim yerde mevzumu var yoksa köy merkezi diyemi yuvarlak konmus ?