Hakkında bilgisi olan var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Herkan

Member
Eger surekli karalama yaptiklarini dusunuyorsan niye soru sorup bilgi edinmek istiyorsun git bi koleksiyonere ver malini al paranı ozaman sahte olmadigina eminsin ya niye burda zaman kaybediyorsun

AdamHenry

Engellendi
İyi okursan SAHTE mi ORJİNAL mi diye sormamışım ne olduğunu bilen var mı diye sormuşum. İkinci olarakta iyi bakarsan karalama konusunda genelleme yapılmıyor tek bir kişiden bahsediyorum. Konuyla ilgin yoksa işine bak. Herkan

Herkan

Member
Bende sahte yada orjinal diye soruyorsun demedim sana burda boş tatava yapiyosan bende cevap veririm itirazinmi var koçum

AdamHenry

Engellendi
konuşmalarına dikkat et öyle koçum felan git ... konuş o şekilde. zoruna gittiyse her şeye atlamayacaksın.

Herkan

Member
Bak KOÇUM burdaki insanlar ben ve benim gibilerin çozemedigi işlerde yardimci oluyorlar sen onlara haksız yere laf edersen bende buna itiraz ederim konuyu çok uzatmanın anlamı yok

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
@dadas_25 eğer sen doğru söylüyorsan ekran fotoğrafı çeker atarsın. Senin gibi insanlar sürekli karalamaya yararsınız. Eğer bilgin yoksa fikrinde olmasın. Buradaki insanlar hakkında genel ibarelerle hakaret içerikli konuşamazsın!!!!
Kardeşim ben şuana kadar hiçbir objeye yorum yaptığım yoktur lakin bu objenin taşlı mühür gibi canlı yayın yapan bir kişi tarafından satıldığına şahit olduğum için söylüyorum. Satan kişi antikacıydı ve face de canlı yayın ile açık artırma yöntemi ile satış yapıyordu. Şuana kadar hiçkimseyi de karalamadım ve bilmediğim hiçbir şeye yorum yapmamışımdır.

Pscyhe

Engellendi
dadas_25 kardesim sana zahmet olmazsa o canli sitenin adresini ozelden bana atabilirmisin acaba

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
@dadas_25 eğer sen doğru söylüyorsan ekran fotoğrafı çeker atarsın. Senin gibi insanlar sürekli karalamaya yararsınız. Eğer bilgin yoksa fikrinde olmasın. Buradaki insanlar hakkında genel ibarelerle hakaret içerikli konuşamazsın!!!!
@AdamHenry alttaki konuyu açanla ikinizde ayni koltukta oturup forumda konumu açıyorsunuz veya ikinizde aynı yoldamı yürüyorsunuz.

@dadas_25 arkadasa alttaki konu gerekli cevap olmustur sanirim.

nedir ne degildir (heykel ve bilimum malzemeler) | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

Son düzenleme:

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
senin gibi insan müsvettelerine burada yazılan her bir harf haramdır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...