haç isareti ve kus resmini acikliyabilirmisiniz?

The Thing

C*
Süper Moderatör
Özelciler fişlensin burada, gereği neyse de yapılsın.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Bu arkadaşımız mesajın içeriğini yollayanin kullanici adini özel msjla benimle paylaşti.Gerekli olursa paylaşırım.Konu sahibi paylaşırsa daha iyi olur kanısındayim. @murat26 çekinmeden bana attıgınız mesaj içeriğini ve gönderenin kullanici adini buraya yazın. mayhem gereğini yapacaktır.

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Konu sahibi ve Konu hakkında özele mesaj atan arkadaş şikayetlerini belirtirse zaten olay çözülür diye düşünüyorum .

ÜstaD1

Bilgili Üye
Konu sahibi ve Konu hakkında özele mesaj atan arkadaş şikayetlerini belirtirse zaten olay çözülür diye düşünüyorum .
Ben konuyla alakalı tüm detayları yukarıda sizinle paylaşmıştım.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ben konunun kapanması detayında kaldım Üyede ses yok vakko davetde bulunmuş dedim hala konuyu kapatma düşüncesindemi konu sahibi :3:Kapatmayalım ÜstaD

ÜstaD1

Bilgili Üye
Ben konunun kapanması detayında kaldım Üyede ses yok vakko davetde bulunmuş dedim hala konuyu kapatma düşüncesindemi konu sahibi :3:Kapatmayalım ÜstaD
Kapanmasını istemiyor elbette. Bizler ve üyeler de istemeyiz adminim. Her konu her yorum bizler icin degerli bu sebeple olay gecti gitti. Yönetim gerekeni söyledi bence.

murat26

Aktif Üye
konu kapanmasin ustalar .yeni konu ve resimlerlede yola devam.ilginizden dolayı teşekkür ederim
.

galpsiz

Yeni Üye
murat26 kardeşim.görsel açıdan bile çok güzel bir yermiş tebrikler.:4: güzel yer bulmuşsun
resimlerdekine gelince bence kayada diğerlerine nazaran daha dolu odan ve içinde 2 mezarın var.biri sevgili beklenen diğeri sevgili bekleyen resimdede dikkatimi çekjen 2.kuşun olması ve aynı yöne bakması oldu.Ekli dosyayı görüntüle 197203

murat26

Aktif Üye
ustam tespitin dogru yanliz daha farkli işaretler var nokta atışı yapan onu kimse goremedi.kartal ve kaplumbaga kartal kaplumbagaya bakıyor kaplumbaga yerini gösteriyor.

murat26

Aktif Üye
tespitlerin doğru burda iki kus daha var diyor onlari da bulmam gerekiyor diyor bende buldum.yalnız sit alanı şehir merkezi sadece görsel olarak inceliyorum.bilgilendirme amaçlı paylaşım yapıyorum.yorumundan dolayı teşekkür ederim.