**güzel şeyler var ama ne?**

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ustam Yerlerde ara ara kar olduğunda ve yerler ıslak olduğunda çubukla tespit yapılır mı ? Doğru sonuç verir mi ? Kısa zaman sonra iş başı yapıcamda önemli bu sorunun cevabı benim için :)
Kuruyunca daha net olur.
Yerler kuru, dingin bir hava en guzel zamandir hocam.

Cann

Editör
Herkese hayırlı forumlar,arkadaşlar tek resimden şikayet ederken tek resim yükleyeceğim mecburen oyüzden şimdiden kusura bakmayın.Burası daha evvel birçok kez gittiğim bölge,arkadaşım bensiz gitmiş bir defasında ve bu kayayı resimlemiş,resim çekmenin önemini bilmediği için tek resim çekmiş bugün bana attı.şimdi,değerli fikirlerinize istinaden genel bir bilgi sahibi olmayı ve en kısa zamanda buraya gidip detaylı resimlednirmeyi ve tüm bilgiler ışığında beraber hareket etmeyi umuyorum.Saygılar....

Ekli dosyayı görüntüle 229855
Geniş açıdan fotosu var mı çevresinde neler var. .?

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
3 adet haç, iki oda. yani bir odada 2 mevta. birinde mevta ve değerli gömü. odalar birbirine yakın ve geçizsiz. Haçların hepsi fotoğrafı çektiğin yönde, oymalar baktığın yönde. odalar tam baktığın yönde olmalı.

Ustam Yerlerde ara ara kar olduğunda ve yerler ıslak olduğunda çubukla tespit yapılır mı ? Doğru sonuç verir mi ? Kısa zaman sonra iş başı yapıcamda önemli bu sorunun cevabı benim için :)
Can alıcı bir soru... Benim coğrafyadan öyle bir şeyi hiç düşünmedim sayenizde öğrendim

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Can alıcı bir soru... Benim coğrafyadan öyle bir şeyi hiç düşünmedim sayenizde öğrendim
Kıymetli ustam 2 mt. 3mt.leri arazide görüp öyle test etmek öğrenmek istemedim :) Ustalarımızın tecrübesi bizler için çok kıymetli. Denenmiş şeyleri tekrar tekrar deneyip yanılmaya ne hacet :)

Kıymetli ustam 2 mt. 3mt.leri arazide görüp öyle test etmek öğrenmek istemedim :) Ustalarımızın tecrübesi bizler için çok kıymetli. Denenmiş şeyleri tekrar tekrar deneyip yanılmaya ne hacet :)
Hayat işte algılarımızı açık tuttuğumuz sürece birbirimizi tamamlarız... Şükür

carsambali

Bilgili Üye
3 adet haç, iki oda. yani bir odada 2 mevta. birinde mevta ve değerli gömü. odalar birbirine yakın ve geçizsiz. Haçların hepsi fotoğrafı çektiğin yönde, oymalar baktığın yönde. odalar tam baktığın yönde olmalı.
aydınlatıcı bilgi için teşekkürler ustacım

Beydaspor

Yeni Üye
S.a üstadlar bir bölgede 12 kilise olması ( dağlık alan) ve herbirinin birbirini görmesi ne anlama gelir

Helena

Member
Orda birçok mezar var aile mezarı ikisi yanyana bunu görünen içice kareden ayrı olarak söylüyorum bölgeniz çok güzel

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
S.a üstadlar bir bölgede 12 kilise olması ( dağlık alan) ve herbirinin birbirini görmesi ne anlama gelir
Aleykum Selam Beydagli
Kendi konunuzu yeni bir konu acarak orada paylasiniz.
Resim varsa Fotografli bolumunde
Resim yoksa Fotografsiz define isaretleri bolumunde aciniz.