Güzel bir örnek

mertebe

Aktif Üye
Hepte belediyeye denk geliyor abi ?
Ama öyle üstad, sene 95, Samsunda son sınıftayız. Belediye, otobüsler için dönme yeri yapacak sokağın sonunda, kaldığımız evin önünde. Kepçe bir vurur bişey yok, ikinciyi vurur pufff. Kapıyı patlatır. Nerden bilsin kepçeci Amisos Kralının mezarını bulacağını. Top oynadğımız yerin altıymış. Ev sahimiz, zamanında arabasına park yeri yaparken 30/40 daha kazma vursa, kapıya denk gelecekmiş.. Bizzat izledim olanı biteni.. Nasip işte..

Anadolu16

Yeni Üye
Zaten farkında herkes kaçak göçek olmuyor bu işler, vereceksin paylarını. Ermeni bulursan işin kolay, böyle yerler çok eski bunlarda belediye önemli! Acaba diyorum emeni bölgelerine 30-40 kişi gitsek. Hep beraber tespit edilenlerin izni ni alsak. Legale döner mi? Bu işler...

Memolii

Aktif Üye
Ustam yaşlılıkta para ne işe yarar gençlikte lazım gerçi gençlikte kaldı sayılmaz orta yaşı bulduk inşaallah hakkımızda hayırlı ise Allah nasip etsin hayırsız ise nasip olmasın baktım benim çalıştığım belediyede birşey çıkmıyor bende belediyeyi bıraktım iyi etmişim demi ?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam yaşlılıkta para ne işe yarar gençlikte lazım gerçi gençlikte kaldı sayılmaz orta yaşı bulduk inşaallah hakkımızda hayırlı ise Allah nasip etsin hayırsız ise nasip olmasın baktım benim çalıştığım belediyede birşey çıkmıyor bende belediyeyi bıraktım iyi etmişim demi ?
bak bunlarda belediye isi..icindeydim
amma tokanamadim.ayni bolgede 46 adet cikdi..
antalya dogu garaji insaatinin 3 mt altindalar..