gümüş sikkeler

ağrı

Aktif Üye
bunlar hakkında bilgim yok tarihleri dönemleri değerleri hakkında bilgi verirseniniz kendim buldum kendi döneminin sahtesi değilse kesin orjinal

ağrı

Aktif Üye
aranızda bişey bulan çıkmadımı hiç diyen oluyor bulup paylaşıp bilgi istiyoruz kimseden ses çıkmıyor

dersu

Bilgili Üye
Hayırlı olsun güzel görünüyorlar, önlü arkalı resimler olursa net bir bilgi gelir sanırım. Konu Sikke olunca doktoru ıYı usta, müsait olduğunda bakacaktır.

ağrı

Aktif Üye
sağol işte buda bir bilgidir:)

sef_er

Operatör
ağrı hayirlisi olsun, herkes izler fakat, isin izmanlari cevaplar, bir de sikkeler azaldi son zamanlarda, kistandir herhalde, ıYı ustam bakalım ne diyecek, syg

ağrı

Aktif Üye
1 hafta oldu bulalı yani 1 tanesi yüzeysel bidiğerleri 2 3 cm de çıktı cihaz çok kötü rastgele eserek bulduk çok olduğunu düşünüyor ayrıca ok başları mızrak vb şeylerde çok çıkıyor eski komple yıkılmış bir taş bile üst üste kalmamış yani beni düşündüren bu kadar yüzeysel paralar zamanında nasıl alınmadı yada burda ne oldu

SLayer

Bilgili Üye
Güzel bir makinayla arayınca iyice muhakkak daha güzel şeylerde vardır yüzeyde olması doğal sebeplerden ötürü çıkmış olabilir bulunduğunuz Yer muhtemelen yaşam alanı

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Günaydın.
bu resimlerden bakılınca soru işaretleri çok.gümüşün patini kahverengi?sanki asitte eskitilmiş gibi aşınma?sahte gibiler
önlü arkalı ve dik detaylı resimler çok yardımcı olur.

ağrı

Aktif Üye
valla hocam toprak böyle verdi ama gurbete işe gitmişim,saklamışım eve gideyim dediğiniz gibi atarım