Gumus cubuk

Konyali4242

Yeni Üye
Sllm.a kardesler benimde saf gumus 999 ayardan 200 gram 45cm uzunluk 10cm sap 4 ml.olmak uzere bi cubugum var resmen cubuk mezara yonelmiyo bosluk bulmuyo deli olacam ya.cakmak denedim kola kutularini denedim.olmi.luzumsuz yerlerde oda mezar cizip duruyor.emf radarim var olcuyom bisey yok.bi yerde yanlis yapiyorum ama ney cozemedim...kanim 0- acaba arti eksi zittimi yasiyorum numuneyi sol ele mi almam gerek acaba

Burak5553

Bilgili Üye
As hosgeldin konyali ustalarin dedigi su boslukta aleminyum cubuk iyi calisir metal bulmada gumus kaynak teli oteji cubuklardan daha iyi calisir
Ama simdiye kadar gumus oneren usta duymadim selametle

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Sllm.a kardesler benimde saf gumus 999 ayardan 200 gram 45cm uzunluk 10cm sap 4 ml.olmak uzere bi cubugum var resmen cubuk mezara yonelmiyo bosluk bulmuyo deli olacam ya.cakmak denedim kola kutularini denedim.olmi.luzumsuz yerlerde oda mezar cizip duruyor.emf radarim var olcuyom bisey yok.bi yerde yanlis yapiyorum ama ney cozemedim...kanim 0- acaba arti eksi zittimi yasiyorum numuneyi sol ele mi almam gerek acaba
Bence gumus olan o cubuk yatirim olarak evde kalsin. JP Morgan tarihinde olmadigi kadar gumus topluyor. Yakinda fiyatlari cok yukselebilir.

Bosluk icin %40 Kadminyumlu GUMUS KAYNAK TELİ ve Aleminyum Kaynak Teli kullanabilirsiniz.

Busan Sanayi Ankara yolu uzerindeki kapisindan girdikten sonra sanirim 300 metre kadar ileride sağda, buyuk hirdavatcilar var. Oradan temin edebilirsiniz.

Konyali4242

Yeni Üye
Bence gumus olan o cubuk yatirim olarak evde kalsin. JP Morgan tarihinde olmadigi kadar gumus topluyor. Yakinda fiyatlari cok yukselebilir.

Bosluk icin %40 Kadminyumlu GUMUS KAYNAK TELİ ve Aleminyum Kaynak Teli kullanabilirsiniz.

Busan Sanayi Ankara yolu uzerindeki kapisindan girdikten sonra sanirim 300 metre kadar ileride sağda, buyuk hirdavatcilar var. Oradan temin edebilirsiniz.
Eyvallah kardesim .konyaya gidince ilk isim o olacak

KULT

Aktif Üye
Saf gümüşün ilgi alanı minerallerdir. Manyetik alanı yok denecek kadar az mineralleri bile kaçırmaz. Elinizdeki saf gümüşe %25 - 30 kadar saflığını kıracak herhangi bir metal ekleyip yeniden kalıba döktürün. Sadece metal avında kullanabilirsiniz. Ama hedefi vurma oranı ciddi anlamda yükselir.

Konyali4242

Yeni Üye
Saf gümüşün ilgi alanı minerallerdir. Manyetik alanı yok denecek kadar az mineralleri bile kaçırmaz. Elinizdeki saf gümüşe %25 - 30 kadar saflığını kıracak herhangi bir metal ekleyip yeniden kalıba döktürün. Sadece metal avında kullanabilirsiniz. Ama hedefi vurma oranı ciddi anlamda yükselir.

Konyali4242

Yeni Üye
Bakir kablo aleminyum ve az biseyde demir tel sardim ins duzelir.

KULT

Aktif Üye
Bakir kablo aleminyum ve az biseyde demir tel sardim ins duzelir.
Ustam gümüşe bakır entegre etmeyin. Saf gümüşün saflığını düşürmek için en kolay ve uygun olanı alüminyum ama sadece böyle sararak bir netice verirmi bilmiyorum. Bı gümüş yada altın döküm atelyesine ufak bir ücret karşılığında eriterek bu ikisini karışık halde kulanıp hibrit bir metal elde edin. Daha verimli olacaktır. Ben hibrit metalleri seviyorum. Üzerinde istediğiniz gibi oynamalar yapabiliyor ve istediğiniz kabiliyeti yükleyebiliyorsunuz. Buda çubuğun etkisini çoğaltıyor.

Konyali4242

Yeni Üye
Bunların hepsini alüminyum cubugamı entegre ettiniz?
Yok ustam.saf gumus e ..tek cubuk 100 gram.10mt bakir kablo biraz demir tel.aleminyumdan da baslik ve tutacak yer.ewin icinde saklanilan herseyi buluyorum.lakin bende radar oldugundan tekteke kullanamam.anca mezar bosluk bulacaz.bugun yarin deniyecem???