Gül cubugu

ali20

Yeni Üye
Gül dalından çubuk yapmak istiyorum lakin üzerine yazılan ilimlerden bir tanesini hatırlayamadım bunun hakkında yardımcı olacak arkadaş varmı

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Gül dalından çubuk yapmak istiyorum lakin üzerine yazılan ilimlerden bir tanesini hatırlayamadım bunun hakkında yardımcı olacak arkadaş varmı
gül dalıyla alakalı bir sürü tertip var siz hangisini yaptınız yada yapmak istiyorsunuz ha deyince olan şeyler değil bunlar ayın konumu güneşin konumu yada günüyle alakalı şeyler derin mevzular bilginiz nasıl bu konularla

ali20

Yeni Üye
Çubukların üzerine yazılan ayetler lazım bana

ali20

Yeni Üye
Bu ayetleri biliyorum hocam ama 4 ayet var bide isimler vardı o isimler lazım bana rahmetli dedem elini vermişti bana bide gül dal ı ile ilgili bilgiler öğretmişti bn isimleri unuttum

Bluecat

Member
Bu ayetleri biliyorum hocam ama 4 ayet var bide isimler vardı o isimler lazım bana rahmetli dedem elini vermişti bana bide gül dal ı ile ilgili bilgiler öğretmişti bn isimleri unuttum
Kardeşim sana samimi olarak soruyorum. Allah insanlar dünya hayatıyla iyice meşgul olsun maddesel şeylerin peşine düşsün ayetlerimle dunyaliklarini kurtarsin diye ayet gonderirmi?

ali20

Yeni Üye
Kardeşim sana samimi olarak soruyorum. Allah insanlar dünya hayatıyla iyice meşgul olsun maddesel şeylerin peşine düşsün ayetlerimle dunyaliklarini kurtarsin diye ayet gonderirmi?
Kardeşim her ayetin bı sürü sırrı vardır önemli olan bu sırlara vakıf olabilmektir

Ganimetçi34

Yeni Üye
reis bulursan bana özelden yaz ücreti neyse alayım işlemi bilgi bilgidir

• Beğen
Tepkiler: f65