Gradyometre hakkında..

tncysmn

Aktif Üye
Tabiki paylaşırım. Yakında açılmş bi kaza mezarına bakcam

kebikec

Member
Buda 3 boyutlu hali
bu tarz programlarla uğraşmayınız boşa zaman kaybı hatta bu programlarda müdahale mumkün yani size beklentiniz karşılığında kuyu kasa tünel çizimleri yaparlar aldatılırsınız mal var yüzdeyüze giderken eldeki bulgurdan olursunuz Aynı yöntem uydu içinde geçerli gözünüzle kazan dolusu paraları görürsünüz iştahınız kabarır kazı yapılır malda hep sapma olur cin kaçırır aman dikkat arkadaşlar

tncysmn

Aktif Üye
Görüntüyü çeken benim yani bi başkası çekip bana göstermedi. Ayrıca bu görüntüyü buraya atmamdaki amaç sadece nizama uygun bi çekim yollamak.ayrıca burda bi mezar veya mal var diye bi kanımız olmadı. Herhangi düz bi tarlada çektim ve bakmadık kimbilir blki bi köstebek eşiği. Daha aldğm ilk görüntü bi kaç gün içinde açılmş bi mezara bakcam o zaman bende kafamdaki soru işartlerini kaldırırm. Yanlş da anlaşlmasın bu şekilde paylaşmlar yaparak makina tantma satma değil niyetm. Bende bu makınayı almadan önce iki ay araştrdm herkesin yorumuna baktım kolay değil sonuçta bi emek veriliyor. Merak eden arkadaşlarma samimi yardımmmdır elimden geldiğince.uydu diye birşey yok bence ayrıca çoğu alan tarama da safsata. Bilim kurgu oynamaya gerek yok. Kristof34 ustanın bu makina için söyledikleri noktası noktasına doğru

kebikec

Member
:227:tuncay yer baktıranlar için yazdım sen kendin bakmışsın karpuzu kendin kestiysen sorun yok

tncysmn

Aktif Üye
:) aynen öyle kelek de çıksa benim şeker de

star50

Member
mrb arkadaşlar bendede gradyo mt ve nano var fakat hiç kullanmadım daha 1x1 başlıkta var kullanan arkadaşlar buraya yazsın havaların tadı yok ögrenince bende yazarım kolay gelsin

D

deniz_efe

Misafir
mrb arkadaşlar bendede gradyo mt ve nano var fakat hiç kullanmadım daha 1x1 başlıkta var kullanan arkadaşlar buraya yazsın havaların tadı yok ögrenince bende yazarım kolay gelsin
Hayırlı olsun.
Havaların tadının olmaması büyük sıkıntı.
45'lik başlıkla deneyimlerimi ilgili forumda paylaşmıştım, belki gördünüz.
1x1 ve küçük başlık yoktu o zaman, şimdi 1x1 de aldım fakat havalar işte.
Gradyometre kullanmadım, iş sana düştü artık,
randıman alırsan ben de sete dahil etmeyi düşünüyorum ...

star50

Member
Tamam arkadaşım görüşürüz inşallah iş yapar hüseyin ustaya güveniyorum ben kolay gelsin

aydın_33

Yeni Üye
selamunaleykum ustalar gradyometre almak ıstıyorum bunula ılgılı cok fazla yorum var kafam karısık sızce hangı marka ıyıdır yardımcı olursanız sevınırım

Nil

Engellendi
tncysmn google yaz araştır en iyisi bile olsa max 3 m ve verimsiz verimli ise max 1 m der ve demir içermeyen yumuşak metalleri de görmez

tncysmn

Aktif Üye
tncysmn google yaz araştır en iyisi bile olsa max 3 m ve verimsiz verimli ise max 1 m der ve demir içermeyen yumuşak metalleri de görmez
Konumun geçmişini fazla okumadım ama özetle ben bu gradyometre ile 1 mezar açtım o da nasıl oldu hala anlayamadim. Kayada falan sıfır verilen paraya yazik. Definecilik serüvenimde herkesin geçtiği yollardan geçtim kendimce iyi kazıklar yedim. Onun için şu an sadece rezistivite kullanıyorum ve cihaz muhabbetlerine girip kimseyle polemiğe girmek istemiyorum kullanicilarla. Herkesin işi rastgele