GR3 PLUS DESTEK

erdemakdogan

Yeni Üye
Arkadaşlar gr3 plus aldım acaba bu cihaz iş görür mü yoksa sadece reklam ürünü mü?

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
IMG_1908.jpeg

Çekim alıntıdır.

Mehmetarkın

Member
Biliyorum ama yinede bir bakayım dedim..Belki şaşırtır beni umuduyla anlı şanlı Conrad firmasının cihaz bilgilerine gözgezdirelim ..
Aman Allah'ım değişiklik yok.. cihaz bilgileri diye şarj marj sensör mensör ve görüntü piksel felan filan halbuki aradığimız neydi çalışma prensibi varmı yok oğlu yok..
Efendim gr3 tek sensörmüş , gr3 plus 2 sensörmüş boylece daha derine inermiş.. halbuki tam tersi doğrudur.. bu gerçeģi saptiran her firma gibi bu firmada bu modaya katılmıs.. yalan yalan.. ne demistik sensör bir elekse , 2 sensör 2 elek gibidir.. derinlik azalır..
Dahada yazmam ağzımda tüy bitti..
Büyüklere bir oyuncak aldınız.. keske almadan önce danışsaydiniz..Bunları yazmazdim ama senden sonrakilere yol gosterici olsun..saygılar..

ErkekGüzeliBilo

Yeni Üye
Selamun Aleykum. Minelab x terra pro dedektör altın'ı alğılamıyo, sizce nedeni nedir? Ayrıca şu dedektör cihazları nasıl?
Zenon 600.
Minelab X Terra Voyager.
Nokta Makro Racer 2.

Mehmetarkın

Member
Aleyküm Selam
Nokta Macro Racer dedektörü direk eliyorum Hiç şansı yok..Eksi...

Minelap iyi markadır ama x terra serilerini bir türlü sevemedim gitti..sebebini bende bilmiyorum..
X terra voyager çoklu frekans bu artı özellik ama ben şahsım kullanmadım voyager.. Ben almam ama alınabilir cihaz.. dedimya x terra sevmiyorum..Artı..

Sıradaki cihaz zenon... Bu cihazı çok övenler var.. Çok iddaalı konuşanlar hep oldu.. Ama ne yalan söylim hep merak ettim ama ne gördüm nede kullandım..
Bu cihaz için hiç eksi artı yorumlarda yapmadım.. iyi araştır öyle karar ver.. Nötr..