Gözümüze takilanlar

kabakburgiba

Operatör
ragıp ustam mavi kare yer hiç dikkatini çekmedimi.öküz kafası gibi duruyor.birde tam alnında x çok küçük,ise son nokta burası der.ön düzlükte küçük taş parçaları mevcut.yerde.bu bölgeye bi boşluk bakarmısın bilmem.kırmızı kare ,işareti gibi sanki.öküz başının tam altında da bi işaret var gibi.

kabakburgiba

Operatör
işi çok zor derken hocam
biraz açarmısınız
ne yapmalıyım
nereden başlamalıyım

saygılar
ustam bu betimlemeler hem iyinin habercisi,hemde zorlukların habercisi.buna benzer bi işaret var elimde.daha orjinali.ne yapsak yıllardan beri başaramadık.her türlü tesbiti yapıldı.illaki sende işlemlerini yapacaksın.iyi araştırırsan ne demek istediğimi anlarsın.bu yerde illaki basitleride vardır.onları yakalamaya çalış.tşk.

kabakburgiba

Operatör
ustam ilk şaretlememde.o yaratığın sol gözüde açıkmı acaba.kapalı ise iki gözünün baktığı yerleride incele haaaaa sakın unutma.tam gözün baktığı yer.devasa bi yaratık.yorum istemedin ama ben yinede yaptık.özür dilerim.

ragıp

Uzman
ustam ilk şaretlememde.o yaratığın sol gözüde açıkmı acaba.kapalı ise iki gözünün baktığı yerleride incele haaaaa sakın unutma.tam gözün baktığı yer.devasa bi yaratık.yorum istemedin ama ben yinede yaptık.özür dilerim.
üstat
resmen bilgi dileniyorum. :)
elbetteki
her türlü görüş ve fikirlerin benim için yol göstericidir.
bu sebeple
ben sizlere teşekkür borçluyum
aklınıza sonradan gelen veya takılan bir şey olursa, dilediğin gibi
gönül rahatlığı ile yazabilirsin üstat
her bilgi, hedefe giden yolda ışıktır
teşekkürler

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustam resimler çok kötü. Yeni resimler gelene kadar Şuna dikkatini çekmek istiyorum. Belli ki bu suya binbir türlü cefa ile yön verilmiş yol açılmış kaya kazılmış ya da her ise işte. Ama buradaki ana tema gördüğüm kadarıyla bunu yapanlar suyun bazı noktaları ıslatmasını istememişler sanki. Bazı noktaları da özellikle perdelemesini istemişler. diğer göze çarpan yerleri üstatlarım çizmişler. Benim dikkatimi çeken iki yer oldu sadece.
Yuvarlak olan oyma değil kabartma galiba. Kapak gibi duruyor. 1 ve 2 diye işretlediğim kayalarda birbirinden bağımsız ama üst üste konulmuş gibi.yine de araştırmak lazım.selametle
Ekli dosyayı görüntüle 126823

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Bölge olarak çok güzel bir bölgedesin bundan şüphen olmasın,
Lakin bakman gereken yerler fit olarak biraz yükselmen gerekiyor olabilir.Taban ayarında olmalısın 0 noktası.
Dik ve sarp yamaçlar olmalı şelalenin en güçlü akıntı oluşturduğu kademede kaya mezarlara uygun olurlar.
Resimlerde ki kayaların yapısı itibariyle bölge doğru bulmuşsun,fakat biraz daha keşif yapmalısın ragıp usta..
Rast gelsin..İnsallah emeğinizin karşılığını alırsınız..

Son düzenleme:

ragıp

Uzman
Ütatlar, ustalar
konu henüz çözülmedi.
şarlakın sağ tarafındaki
kayadaki iki dikdörgen benzeri
oymanın anlamı aranmakta