Görünen bir şey var mı?

erydgn

Aktif Üye
Son iki fotoğraftA sol üstte yüzeye yakın 2m falan sıralı taşlar var etrafta çok fazla kitemit testi kırıkları parçaları var.

erydgn

Aktif Üye
Kimse birşey dememiş üzüldüm valla ya , bari uyarın napıyorsunuz kardeşim ne arar orada malzeme deseydiniz en azından cevap vermeye bile değmez mi :) bu arada son 2 fotoda ki derinlik 12m falan fotoğrafta belli olmuyor çok.

Revenge666

Member
Konu nedense aşağıda kalmış galiba kimse görmemiş bende görmedim butun konuları takip ediyorum halbuki. Sen buradaki büyük ustalarin kullanici adını etiketleyip bu paylasimina bir yorum yap gorur cevap verirler.

erydgn

Aktif Üye
Ve aleyküm selam kardeş. Rast gelsin. O nasıl bir iştir ki ne aradınız da indiniz okadar.
Ustam inilien yerin 2.5 - 3m sağ tarafına odalar tespit edildi. Tam inilen yerde bir kayadan yeşil renkli bir gaz çıktı.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İlginç.. merak ettim şimdi ... gelişmeleri takib edelim ... kendi sorduğun soruyu sorayım .. neye istinaden bukadar indiniz .. iz işaret neydi ... orada define vardır dedirten neydi .

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Aleykum Selam Kardasim.
Bu ana kadar 3 tane yeralti sehri gordum.
İcinden 1 tane bile civi cikmadi.

Evet burasinin cok buyuk bir yerlesim yeri oldugunu kabul edelim. Ne yapacagiz? Yerlesim yeri diye metre metre acacak miyiz? Asla..

Yapmamiz gereken tek sey var:
ÖNCE TESPİT SONRA İŞLEM.

Kafaya gore islem,
Genelde sonu hüsran. (%99,9)

Turko

Uzman
Ustam inilien yerin 2.5 - 3m sağ tarafına odalar tespit edildi. Tam inilen yerde bir kayadan yeşil renkli bir gaz çıktı.
Gaza takılmayın kil tabakasında sıkışan yada kaya arasında sıkışan gaz da olabilir ne biliyim kaya arasında ufak çapta toprak kayması olmuştur tozayınca gaz gibi algılamış olabilirsiniz. Odalar sıralı mı yan yana mı tespit edildi. Genelde yamaç alanlar da ayrık nizam olur odalar. Nasıl tespit edildi. Değerli metal tespit edildi mi. İşaret vs ne vardı alanda.

@ibrhm

Bilgili Üye
Ustam odaları ,ne ile tespit ettiniz?
Sanırım yanlış teşhis. 19,20 metre civarı güzel su çıkar , imkan varsa kepçe ile devam et Hayrına.

erydgn

Aktif Üye
İlginç.. merak ettim şimdi ... gelişmeleri takib edelim ... kendi sorduğun soruyu sorayım .. neye istinaden bukadar indiniz .. iz işaret neydi ... orada define vardır dedirten neydi .
Aleykum Selam Kardasim.
Bu ana kadar 3 tane yeralti sehri gordum.
İcinden 1 tane bile civi cikmadi.

Evet burasinin cok buyuk bir yerlesim yeri oldugunu kabul edelim. Ne yapacagiz? Yerlesim yeri diye metre metre acacak miyiz? Asla..

Yapmamiz gereken tek sey var:
ÖNCE TESPİT SONRA İŞLEM.

Kafaya gore islem,
Genelde sonu hüsran. (%99,9)
Gaza takılmayın kil tabakasında sıkışan yada kaya arasında sıkışan gaz da olabilir ne biliyim kaya arasında ufak çapta toprak kayması olmuştur tozayınca gaz gibi algılamış olabilirsiniz. Odalar sıralı mı yan yana mı tespit edildi. Genelde yamaç alanlar da ayrık nizam olur odalar. Nasıl tespit edildi. Değerli metal tespit edildi mi. İşaret vs ne vardı alanda.
Ustam odaları ,ne ile tespit ettiniz?
Sanırım yanlış teşhis. 19,20 metre civarı güzel su çıkar , imkan varsa kepçe ile devam et Hayrına.
Ustalarım ekibe sonradan katıldığımız için bize aktarılanları söylüyorum. Cihaz ile odalar tespit edilmiş 11m olarak 3 tane yan yana oda tespit edilmiş. Bu kazılan alan odaların sol tarafı giriş kısmını tünel olarak söylediler ffoto aldığım tarafta. burada bakır maden izni var kepçeyle 12mye kadar inilmiş şimdi sağ tarafta oda olduğu söylenilen tarafa doğru 3m sonra oda olacağı söyleniyor. İlk odada sadece bol miktarda altın olduğu diğer odalarda altın fazlaolmadığı söylendi :) ben fazla inanmadım tabiki sadece dediğim kısımdaki sıralı dizilmiş taş tabaka dikkatimi çekti telefondan dolayı fotolar çok güzel değil. Burayı sağa doğru girdiğimizde üstten çökme ihtimali var mıdır varsa önlem alabilir miyiz?