Görsel SUNAK yorumlarinizi bekliyorum arkadaşlar.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Sedegor dediki !

Oymalar bilindiği gibi kolay değildir, ezberlerle bu iş olmaz çözümde oyma en geriden gelir. Ama en çok karşımıza cıkanda oymadır bu işte

Oyma derin ve büyük

Uğraşmaya değer!

Kırmızı cizdigim yerlere DİKKAT

Sunu cukurlarının yüzde 40 ı aynı böyledir,

Diğerleri kanallı yada elips yapmasıyla veya içinde tabanda Murc iziyle, içinde centik ve küçük bir oyma bir delikle karmıza çıkar

Ve ya oyma içinde bir başka işaret olabilir bunlar % 60 ı teşkil eder ve yön hakkında bilgi verir. Mezar sistemi dahil!

Burdaki ise % 40 ın içine girer,

Genelde doğuya bakan yönünde kademe olurturur basamak gıbı yada direk o yüzey kesilmiştir

Ve bir kademe alta iner direk!

Oyma ise tam yuvarlaktır kesinlikle!

Sarı isaretledigim üç yönde gömü ihtimali vardır.
Mezar ise;

Sunu canagının üzerine cıkılıp, kesilmiş kademe düşürülmüş yere dönünce sol kol üzerinde kalır.
Yani yönün burda kırmızı iki çizgide olacak!

Burda yeşil isaretledigim yer kesin mezar değilse aynı yöndeki yan yana iki ağacın dibi kesin mezardır!

Ağaç varsa ki burda var! % 90 Ermeni gömüsüdür bu sistem!

Yazdıklarım sadece % 10 bilgi içerir. Sonuca ulasamaz isen dönüş yap.

Allah razı olsun işin rast gitsin demen yeterli! Meftanın kemiklerini geri göm!

timur964

konularim
bu gun içine 30 cm şiş sokyum sonuna ulaşamadım biraz açtım batısında boşluk sesi var çevresini şişledim kaya buyuk benim şüphem hala işçilik olup olmadığı
Diğer kayada 100 mt mesafede

Pscyhe

Engellendi
Sedegor ustam valla SelçuK kardesim buraya önce bi gelecek ondan sonra buralari kendisine teslim edecem kapim herkese acik..rabbime binlerce sükür ki gözümüz aç değil karnimizda elbet bi sekilde doyar.davetim butun arkadaslar icin gecerlidir.guzel bir arkadaslik ortamiyla nasip olursada bol bol ekmek yeriz fırınıyla beraber.. Şirvan kardeşim 7 8 cm ama 8 diyelim düz hesap olsun..

Şirvan

Operatör
Pscyhe usta 7 mt murç yönunde ne var düz kaya gibi

Son düzenleme:

Pscyhe

Engellendi
timur964 abi yardimci olurmusun konu hakkinda..bak sorular geliyor cvp veremiyorum...senden aciklamalar bekliyorum..