Fikrinizi alabiliryim?

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Foto kalitesi çok düşük olduğu için doğalmı diye hangi kısımı kastettiğinizi bile anlayamadım.

Siname211

Yeni Üye
Doğal değil tabiki tablo gibi yapılmis orada kroki taşı olmasi lazım her işarete olur malın şifreleri de bazen kroki taşı baktığı hangi taşsa oda olabilir . her işaretin alt eteğindede toprakdan 1 cm üzerinde veya altindada olabilir alt taraflarında küçük isaretler bulacaksın onlarda şifreler bulacaksın nereye nasıl gidileceği gibi kabartma su tuzaklı gözüküyor derindir söyleyeyim en az 4 metre giriyorsun 14 metreye kadar çıkıyor 7 aşağı diyor oradan kuzey doğuya gideceksin orada bir taş daha çıkıyor hopp aşağıya birden definenin üzerinde bulduğun kapak taşı 2ci yere götürüyor en az 3 lü definle yapılır aşağıda bulduğun üzerine kapak tasının ızerindeki işaretler seni 2ciye sonrası 3 ye geri kalanını bilemem 9 a kadar çıkıyor tılsımlı gibi gözükür ama değildir mutlak ilizyondur kadim bilgi eğer hareket eden bir şey görürsen durma hatim ederek arkana bile bakmadan kaç .Bunca bilgiyi nereden biliyorsun dersen yılarin hobisi kazmasamda orada bir köy var uzakta o köy hepimizin köyüdür .Araştırıyorum bilgi paradan daha değerlidir . Bazı defineciler var araştırmadan üçgen gördüm kaz altını kaz üstunu kaz sağını kaz solunu kaz onu yapan şifrelemeyide yapıyor .Onuda çözebilecek çok az kişi var o bilgiyi de sana vermezler benimde az bilgim var. Yazma uslubum için özür dilerim şimdiden herkesden .Ama işaret enfes ötesi şaheser sen daha havada uçan arıları yerde yatan öküzleri ejderhaları görsen ama bir bilgi daha vereyim sana orada çektiğin fotograflarda seni izleyen bir şeyler gordunse çok yakınsın hata üzerinde bile olabilirsin belirli noktalardan gözükür planlı bir şekilde defnedilmiştir .Osmanlıyı çökertmek için Kilise işbirligiyle gömülmüş eşkıya gömüsüdür net bilgi şimdi şifreleri çözmeye geldi sıra kolay gelsin benim senelerimi aldı bu şifre çözme işi kendimdekilerinden biliyorum 😁😁😁

Bluecat

Member
Tedbiri elden bırakmamakla birlikte kayaç suyun aşındırıcı gücüne maruz kalmış kıvrak bir form almış gibi duruyor.