Fatih Temmuz hakkında

cinahmet

Member
Selam aleyküm arkadaşlar siteye yeni üye oldum fakat uzun zamandır takipteyim ve 5/6 yıldır sizinle aynı duyguları ve maceraları yaşıyorum, unutamadığım ve aklımda kalan bir konuyu paylaşıp destek ve görüşlerinizi isteyeceğim,
öncelikle telefondan yazıyorum yazım hataları olabilir kusura bakmayın,
3 sene önce bir abimiz (kendisi malı buldu ve birden ev araba iş kurdu) cihazını gösterdi yanımızda test etti ağzımız açık kaldı asker telsizi gibi 2 büyük cihaz ( youtube da fatih temmuz videoları var ondaki cihazın aynısı rengi farklı sadece) bu cihazları ödünç aldık ve gümüşhane'de denedik kendi köyüm ve 2/3 noktada çılgınca işaret verdi, hatta ermeni mezarlığı var şimdi tarla olarak ekilip biçiliyor orada sapıttı her saniye başk yeri gösterdi ve bıraktık. Neyse diğer yerleri kazdık ve hiç bir şey çıkmadı, sert kaya ya da killi toprakdan başka, en saçması kalenin yakınında ufak tepe var onun üzerinde ( tam zirve değil) hem boşluk hem bakır ve hem de altın gösterdi ( cihaz böyle muhteşem bir şey :) neyse orasını çok kazamadık zaten güvenimiz kalmamıştı vaz geçtik, o cihazlar hakkında ve fatih temmuz ( samsunda yaşadığımı ve elektronik meraklısı olduğunu biliyorum) nette bir sürü kötüleyici yazılar var ve ben neye inansam bilemedim, ha bu arada cihazın sahibi isim bermemişti ama samsundan bi abimiz amerikadan getirtti zart zurt atmıştı bir şeyler ve ben cihazların aynı cihazlar ve aynı adam tarafından yapılmış olduğuna inandım. Şimdi bu adamı ya da cihazlarını bilir misiniz? Şüpheli yerlerde de gösterdi büz yol kenarında da, bilgilerinize göre ben de bu sisteme yoğunlaşmayı düşünüyorum saygılarımla.

kabakburgiba

Operatör
hem bir şey bulamadım diyorsun.ondan sonrada muhteşem bi cihaz diyorsun.çelişkiler dünyası.cihazın önemli olmasını bırak.önce kullanmasını bilecen.araştıracan.kendine bi pist yapacan.mesela bi mezar.1x2 gibi.150 de derinlik verecen.burda kendini geliştir.içine değişik malzemeler koy.b oşluk bul,altın bul,maden bul.ayrı ayrı kendini geliştir.ondan sonra araziye çık.basit yerlerde kendini dene.bu her cihazda,çubukta,şakülde de böyledir.al makinayı çık dağa.vay beee.

cinahmet

Member
Üstadım doğru dersin, muhteşem dememin sebebi bu dediklerinin hepsini denedik ve de sahibi tarafından gözümüzün önünde denendi, kaç kez altını sakladılar gidip bulduk ( günümüz altını) hatta köyde su kuyusunu bile gösterdi, köyün sayılır kişileri inanmadıklarını iddaa ettiler ama onlara da kanıtladık, bakırı göm gizlet gidip buluyorsun istersen 100 metre uzağında olsun, altını aynı şekilde buluyorsun, ama işte araziye çıkınca da şüpeli yerlerde aynı tepkileri verdi işaretledik kazdık taş çıktı, sonra çok büyük efsaneleri olan bir yere gittik orada saçma bir yeri gösterdi ( 2 elektrik direğinin arası) orayı da 2/3 metre kazdık sert killi toprak çıktı artık kazma işlemez oldu. Zaten emanet makinaydı ve sahibi saat başı arayıp duruyordu ve bu durum rahatsız etti vaz geçtik, şimdi cihaz kendisinde ve her yere gidip bakıyor asla da vazgeçmem diyor. Elinde 3/5 tane eski para var onları da gösterdi. Demem o ki makinayı test edince ağzın açık kalıyor inanmamak güvenmemek elde değil ama arazide gösterdiği yerlerin üzerine gidilmeli miydi onu bilmiyorum? Ya da daha farklı şekilde mi yaklaşılmalıydı...

kabakburgiba

Operatör
ilk. 2 küçük taşlaraltın madeni içeren taşlar.b irçok makine bunu ayıramaz ve altın var der. 2 fotoda bronz madeni içeren taşlar.bunları ayırt edebilen makine sayısı çok azdır.çubuklan da bunları tesbit etmek her babayiğidin işi değildir.bu yeri ben alan tarama ile buldum.daha öncede başkaları neler gelip gitmiş.birazda para kaptırmışlar.uydu ile bakıyorlar ya.ah ulan ahhh.yer kilisenin hemen üstünde küçük bi yığma.12 m k.ar üstten.en son artık bana geldiler tavsiye ile.b ulduklarım altın madeni içeren taşlar yani mineral.alan tarama gayet güzel çekiyor.noktada veriyor.zaten herkez aynı noktayı vermiş.amma sıra şaküle gelince iş orda bitiyor.şakül bunları buluyor.ben ücret almadım.sadece acıdım gariplere.enaz 5 6 tl. masraf. 2 ay uğraş.elinde kalan bi taş. sen dedin ya kazdık kazdık taş çıktı.olsun kas yaparsınız.aldınmı sana bi ders şimdi.her yerde para yok usta.çok iyi analiz etmek gerek.işi bilen le gitmek gerek.istediğin yere altını göm.çubukta bulur alan taramada,makinede.bunları geç.sen yut senin karnında bulayım altını.aqrkadaşım gerçek farklı anlatmakla bitmez.

avır

Aktif Üye
Bizim evin altındada bu taş çıktı ışığa çıkardınmı her yeri parlıyo demek bronz tsk ustam

cinahmet

Member
ilk. 2 küçük taşlaraltın madeni içeren taşlar.b irçok makine bunu ayıramaz ve altın var der. 2 fotoda bronz madeni içeren taşlar.bunları ayırt edebilen makine sayısı çok azdır.çubuklan da bunları tesbit etmek her babayiğidin işi değildir.bu yeri ben alan tarama ile buldum.daha öncede başkaları neler gelip gitmiş.birazda para kaptırmışlar.uydu ile bakıyorlar ya.ah ulan ahhh.yer kilisenin hemen üstünde küçük bi yığma.12 m k.ar üstten.en son artık bana geldiler tavsiye ile.b ulduklarım altın madeni içeren taşlar yani mineral.alan tarama gayet güzel çekiyor.noktada veriyor.zaten herkez aynı noktayı vermiş.amma sıra şaküle gelince iş orda bitiyor.şakül bunları buluyor.ben ücret almadım.sadece acıdım gariplere.enaz 5 6 tl. masraf. 2 ay uğraş.elinde kalan bi taş. sen dedin ya kazdık kazdık taş çıktı.olsun kas yaparsınız.aldınmı sana bi ders şimdi.her yerde para yok usta.çok iyi analiz etmek gerek.işi bilen le gitmek gerek.istediğin yere altını göm.çubukta bulur alan taramada,makinede.bunları geç.sen yut senin karnında bulayım altını.aqrkadaşım gerçek farklı anlatmakla bitmez.
ilgin ve desteğinden ötürü teşekkür ederim. Söylediklerini dikkate alacağım. Saygılarımla

R

remuss

Misafir
Bizim evin altındada bu taş çıktı ışığa çıkardınmı her yeri parlıyo demek bronz tsk ustam
Bronz tek başına bir metal değildir alaşımdir
Birden fazla metalin karışımından elde edilir doğada saf bronz madeni olmasi imkansız demir altın gibi kendi başına element değildir princ gibi mesela.
Bakır / nikel
Bakır / berilyum
Bakır / çinko (pirinç ) alaşımlari = BRONZ.

Son düzenleme:

kadirkadir

Engellendi
kardeşim bak adam alltını saklar sana çubuğu verir sen eline çubuğu alıp tutmaya başladığın an adam senin elindeki çubuğu çok rahat sakladığı altına yönlendire bilir bu çubuk mereti zihinle çok kolay yönlendirile biliyor çubuğa dam yön verir sen ben buldum dersin,anlayacağın karakolda doğru söyler arazide şaşar:227:

kabakburgiba

Operatör
yeni yapılan bi kazıda sonuca varamamışlar.belli bi derinlikten sonra sinyalde alamamışlar.şüphelendikleri taşlardan bana bir iki örnek göndermelerini söyledim.zaten anladım ben onların mineralli alanda oldıuklarını.kargo ile gönderdiler.5 dakika incelemem sonucu mineralli bir yer olduğunu anladım.açtım telefonu dedim ki arkadaşlar bu çalıştığınız yerde şu şu şu karışımlı mineralller var.burdan vazgeçin.yazık günlerce çalışmışlar,çalışma yaptığınız alanlarda mineralli taşlardan şüpheliyseniz ,kırın bakın zaten içleri parlar,bana gönderin inceleyim.vereceğiniz bi kargo parası günlerce boşa çalışmaya değermi.şimdi akıllandılar,yavaş yavaşta tecrübe kazanıyorlar.gönderiyorlar taşları.

avır

Aktif Üye
yeni yapılan bi kazıda sonuca varamamışlar.belli bi derinlikten sonra sinyalde alamamışlar.şüphelendikleri taşlardan bana bir iki örnek göndermelerini söyledim.zaten anladım ben onların mineralli alanda oldıuklarını.kargo ile gönderdiler.5 dakika incelemem sonucu mineralli bir yer olduğunu anladım.açtım telefonu dedim ki arkadaşlar bu çalıştığınız yerde şu şu şu karışımlı mineralller var.burdan vazgeçin.yazık günlerce çalışmışlar,çalışma yaptığınız alanlarda mineralli taşlardan şüpheliyseniz ,kırın bakın zaten içleri parlar,bana gönderin inceleyim.vereceğiniz bi kargo parası günlerce boşa çalışmaya değermi.şimdi akıllandılar,yavaş yavaşta tecrübe kazanıyorlar.gönderiyorlar taşları.
Evet ustam tecrübe sizlerin paylaştığınız bilgiler ve yardımlarınız sayesinde tecrübe kazanıyoruz ama yinede teknolojiye yöneliyoruz mutlaka herkez o yorgunluğu tadacak :)