Eski konu dan ilk görseller

Amisos

Bilgili Üye
Ciddi bir çalışma. Sonuca ulaşılmasını dilerim. Woxler görüntülerinde değerli tespiti de var gözüküyor, filtreleme doğru yapıldıysa.
Dediğim gibi hayırlısı olsun, emek boşa gitmesin inşaallah. Sanıyorum çıkışından çalışma başlamış, o yüzden biraz daha uzun sürecek. Yeri fazla ifşa etmişsiniz yalnız dikkatli olmak lazım.
Uydu resimleri için diyor sun sanırım abi Bu resimler dediğim gibi başka bir şehir den ismini vermeyeyim bir devlet kurumundan geldi gerçeklik payının yüksek olduğuna inanıyorum çubuk ile tespit edildi sonra alan tarama sonra gpr ile şahıs iki tane yan yana var biri derin derin olan asıl olan sahte olan da az var denildi 7 mt kolidor 4 mt dolgu lu 3 mt sı boş kapı da açık dedi kapı açık ise ilk oda yanıltmaca asıl oda sahtenin tabanından 1 mt aşağıda uydu görüntüsünde de vatandaş yazmış zaten üzerine yan yana ikitane altı tünel içi taş hayırlı olsun dedi 😊 adamcaz son beleş baktirma hakkınıda bizde kullandı sağ olsun normalde 1000$ istiyorlar miş

oymak beyi

Bilgili Üye
Uydu resimleri için diyor sun sanırım abi Bu resimler dediğim gibi başka bir şehir den ismini vermeyeyim bir devlet kurumundan geldi gerçeklik payının yüksek olduğuna inanıyorum çubuk ile tespit edildi sonra alan tarama sonra gpr ile şahıs iki tane yan yana var biri derin derin olan asıl olan sahte olan da az var denildi 7 mt kolidor 4 mt dolgu lu 3 mt sı boş kapı da açık dedi kapı açık ise ilk oda yanıltmaca asıl oda sahtenin tabanından 1 mt aşağıda uydu görüntüsünde de vatandaş yazmış zaten üzerine yan yana ikitane altı tünel içi taş hayırlı olsun dedi 😊 adamcaz son beleş baktirma hakkınıda bizde kullandı sağ olsun normalde 1000$ istiyorlar miş
Hangi alan tarama yi kullandiniz ustam

Karabulut

Operatör
Burası kurumuş şelalemi Balık fotosunun yanındaki Düz kayada boşluk bakın derim

Amisos

Bilgili Üye
Hangi alan tarama yi kullandiniz ustam
Vallaha dikkat etmedim bir kez kendi köyümde birde çorumda aynı şekil yer verdi cihaza pek dikkat vermedim ne de olsa bi abimiz kankisi biraz nazlı anma işi biliyo hep bizimle diye bakmadım sanırım özel yapım tarzı bilgi edinirim bilgi veririm bu vatandaşın püf noktası çubuk ta prof diyebilirim teğet etmek için alan tarama sonrada gpr ile bakıyor tek bildiğim bu bilgi eşinizde haber ederim inşeALLAH