Eski fotoğraflar im

fbkolik1907

Aktif Üye
İlk açtığım 1.2. ve 3. Konulardaki fotoğraf Lara erisemiyorum nasıl erisebilirim malum sebeplerden yenisi çekmeye gidemiyorum mümkünmu o fotoğraf Lara ulasmam

mayhem

Co Admin
Co Admin
Merhaba evet resimler Site forum geçişinde yada başka bir sorun nedeni ile link'ler açılmıyor .

Konularına baktım konu içinde resimleri işleyen arkadaşlar yayınlamış umarım işine yarar tekrar sayfalara bak açık olan resimler var .

fbkolik1907

Aktif Üye
Merhaba evet resimler Site forum geçişinde yada başka bir sorun nedeni ile link'ler açılmıyor .

Konularına baktım konu içinde resimleri işleyen arkadaşlar yayınlamış umarım işine yarar tekrar sayfalara bak açık olan resimler var .
Teşekkür ederim

mayhem

Co Admin
Co Admin
Arkadaşlar bir kaç resim üzerinde çizimler yapmış işinize yaramadı demekki . Evet bazı bilgiler ve resimler silindi bu konuda gerçekten üzgünüz .

fbkolik1907

Aktif Üye
Arkadaşlar bir kaç resim üzerinde çizimler yapmış işinize yaramadı demekki . Evet bazı bilgiler ve resimler silindi bu konuda gerçekten üzgünüz .
2020 Mayıs bu tarihteki resim önemliydi neyse kısmet artık bulurum inşallah teşekkür ederim ilginiz için