Emvi F30

emrdd8

Yeni Üye
Ustalar merhaba..Aranizda Emvi F30 cihazi kullanan oldu mu?Almayi dusunuyorum Emfad muadili diyorlar fakat emin olamadim

emrdd8

Yeni Üye
Cihaz hakkinda bilgisi olan arkadas hic yok mu

HAYALAT

Yeni Üye
çok pahalı imiş kardeş araştırayım dedim de, alacaksan en azından test ettirmeden alma derim makine makinedir sonuçta.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Cihaz hakkinda bilgisi olan arkadas hic yok mu
Arkadaşım bunun aynı firmanın başka bir urununu kullandik..bahsedilen derinliklere inmesi zor..bunların yerleri Pendik'teydi eğitim veriyolardi..cihazı alırsan mutlaka kullanımını eksiksiz öğrenmen lazım..yada yerine git gör kafana yatarsa al bence..

Neonxy

Member
Ustalar merhaba..Aranizda Emvi F30 cihazi kullanan oldu mu?Almayi dusunuyorum Emfad muadili diyorlar fakat emin olamadim
Fiyatı ne bu cihazın.Emfad yüksek gerilime yakın yerde iş görmüyor.bu da öylemi acaba?

emrdd8

Yeni Üye
Tabiki ogrenmek lazim fakat oraya gidince de bu cihaz is yapmaz diyecegi makina yok sonucta saticinin...Uzun dalga radyo frekansiyla calisiyormus ancak benim bildigim bu istasyonlarin turkiyede kapatildigi ve bu sistemle calisan cihazlarin da o derinliklere ulasmasi mumkun degil..Kullanicisindan dinlemek daha

emrdd8

Yeni Üye
Fiyatı ne bu cihazın.Emfad yüksek gerilime yakın yerde iş görmüyor.bu da öylemi acaba?
Sifiri 25 binTL ancak ben ikinci el almayi dusunuyorum...Emfad dan farkı bunda verici olmaması ve frekans aralıgı sadece alici anteni mevcut ancak yuksek gerilim etkiler mi bilmiyorum..

yüksel66

Yeni Üye
33 khz verici var emfadın bende. bu verici ile emvi f30 u kullanabilirmiyim