EMF

emrdd8

Yeni Üye
Ustalar kolay gelsin..Teknoloji ekibinin EMF cihazını gercek anlamda kullanip verim alaninız var mı acaba tavsiiye edenler de var uzak dur diyen de...Metal tespitinde kullanılabilir mi?

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Gradyometresi 4 m aşağıdaki açık tüneli görmedi. Diğer cihazları kullanmadım açıkçası.

karakartal88

Aktif Üye
KARDEŞ BEN 3 TANE CİHAZ KULLANİP SATTİM ONLARİN YAPTIĞI DENEME YERİNDEN BAŞKA BİR YERE 4 METRE YE BİR KAPALI VARİL YUVARLA TOPRAGİ ÖRT GETİR CİHAZI TEST ET VE EN ÖNEMLİSİ SAKİN SAKİN BAŞKA KUTUDA AYNİ DERLERRR ALMA TEST EDİLEN CİHAZA YAPIŞ GOSTERDİYSE .KOLAY GELSİN

Mehmetarkın

Member
Gradyometresi 4 m aşağıdaki açık tüneli görmedi. Diğer cihazları kullanmadım açıkçası.
10 yıl önce gradyometre en fazla 2 metreyi görür dediğimde dünya başıma yıkılmıştı. Kafadan konuşmuyordum fizik ilmiyle konuşuyordum. arazi tecrubesiyle konusuyordum. millet 15 , 20 metrelerden kapi acmisti.. o yil bu yıl hiçbirşey değişmemiş..

Ugurb

Yeni Üye
EMF cihazını deneme fırsatım oldu, açıkçası pek yararlı bulmadım.

Cutler

Yeni Üye
Benim de deneme fırsatım oldu, onun yerine metal dedektörü tavsiye ederim.

Asya26

Member
ben alıp kullandım çok cekim alıp denedim verim alamadım
çok hassas yerden yüksekliği stabil olacak hafif rüzgar esip sallansa otlara temas etse yüksekliği degisse saçmalıyor bide çok geniş alanda çekim almak gerekiyor vs... tavsiye etmem

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Kullanıcı bir arkadaşım uzak dur demişti 3/4 sene evvel. Tercih sizin tabiyki. Onun yerine bir vlf yada iş yapan bir pulse almanızı tavsiye ederim