Elsan Altın ex3 dedektör

Tepegöz

Member
Merhaba herkese , bu dedektörü kulanan bilen var mı ,

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İsminde direk altın yazan cihazlardan uzak dur yoksa başın çok ağırır. Ne ismi nede sitesi hiç umut vaat etmiyor.

zekituna

Yeni Üye
Merhaba herkese , bu dedektörü kulanan bilen var mı ,
Uzak dur diye bir genelleme olamaz. Biliyorsak biliyoruz. Ben yıllar evvel bu amca dan bir alt modeli aldım. Başka dedektörlerden çok daha üstün. Ama sonuçta dedektör. Kendim 4 metre kazıp deneme yaptım. 30x30 cm ebadında 2.20 derinliğe içerden cep açarak bakır levha koydum. Sinyal aldı. Aynı levhadan 3 metreye koydum, algılamadı. Kazılmış toprak da deneme yapılamayacağı için içeri girip sağlı sollu cepler açtık ki yukarıdan bakarken ellenmemiş toprak kısmından ölçüm yapalım.

Tepegöz

Member
3 gün çalıştım deneme test üzerinden yaklaşık 8-10 saat , sonuç normal dedektör ,
Tek para 20_30 cm den. Cezveyi 60 cm de. , 20 cm lim bir parça , 70 cm den , çekti, menfez,duvar ve 30-50-70 cm den parçalar gömüldü test yapıldı, , eski bir makine ama yine normal dedektörler gibi çekiyor, tabiki 1 metreyi bulan yok

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim saçmalamayıp bilgisizce konuşmayın. Hangi 40 cm başlık ve böyle gereksiz sistemle 5,5 metre derinlikten sinyal alınabilir. Biliyorsanız konuşun alim sansınlar, bilmiyorsanız susun satıcısı sanmasınlar. Hem sitesi dandik hem cihazı dandik hemde verdiği bilgilerin neredeyse tamamı yalan. İnanmayın.