Elimdeki parça paha biçilemez kendime ilimdar hoca arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bilinmemeli

Yeni Üye
@bilinmemeli kardeş ben genel anlamda böyle çetrefilli durumlara uzak kalmayı yeğliyorum.
Fakat belgeli bir yerimiz var ve sana tek kare fotoğraf ekliyorum.
Rica etsem burada ne gördüğünü yazabilir misin ?
Başka yanlardan ve yönlerden fotoğraf istersen de onları da ekleyebilirim.
Konu şu ki ekipten bir kaç arkadaş yerin korunduğunu idda ediyorlar.
Sen ne dersin ?

Ekli dosyayı görüntüle 109888
Hiç güleceğim yoktu inanmamak istememen deki amaç ne anlamadım çok merak ediyorsan özelde bi görüşelim:)Dalga geçicek birşey olmadığını o Zaman anlarsın:)

bilinmemeli

Yeni Üye
buradaki asıl konu ney biliyormusunuz ustalar bu konunun kapatılması ve yorum yapılmaması niçin bu tip şeyler peygamber efendimiz tarafından yassaklanmış olması ve bu konu böyle devam ettği sürece belki hiç bişey bilmeyen ve bu varlıklarla irtibata geçmeye çalışanlar olacaktır ve ya çok kötü sonuçlar doğacaktırki sizden ricam bu konuyu daha fazla günaha girmeden yöneticilere söylüyorum kapatmanız yoruma böyle konularında önüne geçmeniz kimsenin zarar görmemesi için nasıl kaçak kazıya karşıyız bu daha önemli haberiniz olsun @ustalar
Her şerde bi hayır her hayırda bi şer vardır ve unutmadan cinler diyorki ; Madem Allaha İman ediyorsun madem seni koruyor o evindeki nazar boncuğu neyin nesi ? Sanırım sana yeterli olmuştur tabi anladıysan ;)

Son düzenleme:

bilinmemeli

Yeni Üye
İfritler cinler padişahlar hüddamlar sonuç ne hüsran. Kendine bulaştırdıgnla contayı yaktığınla kalıyosun. Dünya malı için bu kadar telaşa riske gerek yok dünyada herkese yetecek kadar ekmek var
Onlarla çalışmak bi ayrıcalıktır

bilinmemeli

Yeni Üye
bu tipler kafası bulanık insanlar
senin benim gibi kafaları net değil
vesvese vereni çok
Allah cc şifa versin.
Kafası bulanık :) Onlarla iç içesin diye öylemi olması lazım ? Sen hiç onlarla evli çocuğu olan birini gördünmü kardeşim bence bu tarz konuşmalar seni sıkıntı sokabilir ;)

bilinmemeli

Yeni Üye
oooooo beyler afiyet olsun.iiiimişşş.millet para derdinde sizler limonatalar pastalar.oooohhhh.şimdi ben size göndereyim benimkileride orayı bi dağıtsınlar.ARANIYOOORRRR...konu sahibi kayıp.
:) Görüntün açıksa seninlede görüşebiliriz, dışarda hocalarla görüşüyordum ;)

uf35

Member
Madem cinlerin var gönderebiliyon neden o zaman güvenmek için önce yüzyüze görüşmemiz lazım diyon? Çok saçma bi konu ve bu kadar saçma konuya bu kadar çok yorum... güzel işaret atsak yardım istesek bu kadar yorum gelmez

bilinmemeli

Yeni Üye
Madem cinlerin var gönderebiliyon neden o zaman güvenmek için önce yüzyüze görüşmemiz lazım diyon? Çok saçma bi konu ve bu kadar saçma konuya bu kadar çok yorum... güzel işaret atsak yardım istesek bu kadar yorum gelmez
Görüntüm kapalı olduğu için o gelenlere cevap verebiliyorsa yüz yüze görüşüyorum. Sana saçma gelebilir çünkü bu tür şeyle ilk kez karşı karşıyasın bizlerse iç içe ;)

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Her şerde bi hayır her hayırda bi şer vardır ve unutmadan cinler diyorki ; Madem Allaha İman ediyorsun madem seni koruyor o evindeki nazar boncuğu neyin nesi ? Sanırım sana yeterli olmuştur tabi anladıysan ;)
ben nazar boncuğu kullanmam nazara inanırım fakat kullanmam nazar boncuğu yerine kuranı kerim okurum obenim içimi ferahlatır ve sıkıntımı giderir allah bizi korur sıkıntı yok ama senin demenle bu varlıklarla muhabbet ettimmi bidaha geri dönemiyebilirsin bunun bir çok örneğini hem arkadaşlarımda hemde yakın çevremde defineci arkadaşlarda yine gördüm sana tavsiyem fazla ilerletme ve herkes imanlı bi şekilde kalsın sana kuranı öğretmişde olabilirler ama peygamber efendimizin yasakladığı şeylere kalkışma istesen sen kendinde çok rahat bi şekilde öğrenebilirdin saygı vedee sevgiler

yuans

Aktif Üye
@yuans Bize secde ettiği doğru fakat eğer onların boyutuna girer ve onlarla çalışmaya başladığın anda onunla eşit durumda oluyorsun bi üstünlüğün olmuyor çünkü ondan durmadan birşeyler istiyorsun.. Kan akıtıldığı Zaman o yolda sorun çıkmıcağından şüphen olmasın çünkü bizim için kan akıtan kim bilir daha napabilir düşüncesindeler..Kimseyi yaktığım yok ortada bi teklif var yapmak isteyen yapabilir..Siteden görüştüğüm hocalar yanmak mı istiyor şimdi 8 ide..İstanbulda önerebilceğin varsa onunlada görüşebilirim.. Değerli yorumların için teşekkür ederim
Kardeşim, gerçekten bu tür şeyleri konuşmak kimini korkutur, kimini düşündürür, kimini telaşa sokar.
Herkesin kendince bir özel durumları vardır. Dediklerinde inanmadım diyemem, bu tür olaylara şahit oldum. Lakin aktardığın bilgide eksik var.
Tavsiye verebileceğim tek şey, bana dediğin yerin resmini gönder sana oradaki ifrit ya da ne ise olabilecek şeyler hakkında bildiklerimi aktarayım.
Hatta kimseye ait bilgi vermeden sadece resim yeter.
Hoca konusunda ise,
Benim bildiğim hoca, yeri gitmeden görmek ister, neye istinaden burası diye sorar. (Ama öyle duyum yada gerçeklik ile çelişkili şekilde bilgi olmadan.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...