Elimdeki parça paha biçilemez kendime ilimdar hoca arıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim öncelikle elimizdeki haritayla beraber tılsımı birlikte verildi ve belirtilen günün saatinde tılsımı uygulayarak görevli cin çağrıldı cin anlaşmaya kim uyucak dedi ve ve anlaşma şartı soruldu Can'a can kana kan dendi kim olduğunu sorduk varlıkların efendisi ifrit olduğu söylendi bu işte amatör değilim cinliyim bende fakat cezalandırıldım dedikleriniz doğru o yüzden ben hocayım diyene ben kendi varlığımı gönderip bilgi alıcam sonra görevliyle görüştürücem benim amacım anlaşmaya yeniden oturulup istenilen kanın bi insan kanı değil bi hayvan kanı olması ve onlara adak adanması.Cinleri bilmediğiniz için giderim diyenler var bi gün sizi kitliyip istem dışı vücudunuzu hareket ettirirse beni anlarsınız.Hocanın yapıcağı zaten ya icazet vermek günü birlik yada anlaşma için beni o boyuta çektirmesi başka birşey yapmıcak
Kardeş Ben ifriti bilirim nice hükümdar nice padişah gördük, Lakin Yaradan Rabbi, Allah' ı her şeyin HÜKÜMDARINI da bilir O na sıgırım her şeyden. Senin bu konudaki temana sakmaki uzagım. Senin bilmen gereken bir şey var! Allahtan başka bir şeyden korkulmaz buda güçlü irade ve iyi imana dayanır. Eğer hükmedeni bir insan bir şeytan bir cin olarak belirlersen zihninde senin hayatın bitmiştir zaten. Uzun uzun konuya girmeye gerek yok, Bir Besmele bin kapıyı açar, Allahın Sözleri Ayetleriyle kimse başa çıkamaz senin İfrit hele hiç! Bakış açısı insana göre değişir elbet benimkisi bakış açısı değil gerçeğin İlmin ta kendisidir! Her şey yazılmıyor burda Allah feyline göre versin!

Kristof34

DogacıyıZ
Kurban yanlız yaratana adanır onun icin kesilir. Baska bir sey icin adanan ve kesilen kurban hele ucunda dünyalık var ise şirkten öteye gitmez. Sen gibi niceleri geldi gecti ses etmedim biraktim bakalım ucu bucagı nerede son bulacak dedim. Hepsi de geldi gecti lakin iclerinden cin padisahinin kizi ile görüsenler astral seyahate cıkanlar da vardı bunu bir sekilde özelden yaptigim görüsmeler ile bana ispatladilar ancak hepsinin tıkanıp kaldigi noktalar oldu. Bu sitede sahsımı 4x4 lük tanıyan 3-5 kisi var bu yazdiklarimi onlarda onaylayacaktır. Hacı hoca degilim ancak Hacı da ve hocada olmayan seylere sahibim süfli olan hicbir seye bulasmadım ulviyette de kendimce iyi sayılırım. Medyumlar cinciler ispat ugruna benden adımı anne adımı anne kızlık soyadımı dogum tarihimi vs. bilgilerimi istediler sahsen neden istediklerini de gayet iyi biliyorum ve hic cekinmeden verdim cunku onlari bende bekleyen sürprizler vardı görmelerini istedim. Hani bir laf varya elin yumrugunu yemeyen kendi yumrugunu balyoz sanırmıs. Kimden ne duydun ne ögrendin bilmiyorum ancak istedigin ne bilgi varsa ozelden yaz lakin korkma yeter

Marsınkılıcı

Yeni Üye
Üstadın'da dediği gibi Allah'dan Başkasının Adına Kurban Kesilmez. Büyük Günaha girersin etme eyleme yazıktır, Bu işin ucunda hüsran var, şirk var yangın azabı var.

Nikneym

Member
Valla size laf yetiştirmekle uğraşmıcam herkes anlamak istediği gibi anlıyor bende sizler gibi Allah'a İman edip ona secde ediyorum ve beni onun yarattığını biliyorum ama siz bana Allah düşmanıymışım gibi davranıyorsunuz tövbe haşa.Sizler zina yaparken yada gözünüz kaydığında biryere yada insanların arkasından konuşurken yasak olan şeyleri yapmıyorsunuzda ben yapıyorum bi tek cinlerle iletişim kurarak dimi ? Siz Nasıl eşinizle ilişkiye girerken bi seçim yapıyorsanız ilişkiye girdimi namazı kılmıyorsanız o an bizdede onlardan o an bişi istedimi namaz kılınmıyor bu kadar ama siz anlamak istemiyor çünkü bilmiyorsunuz. Bilmemek değil öğrenmemek ayıp ve öğrenmeden karalamak. Daha aranızda hangi dua neyin fazileti kaç defa okunur veya istihare veya icazet ya en kötüsü namaz kılıyorsun hacet namazını bilmiyenler var aranızda hor görmüyorum sizi ama bunları bilmeden kalkıp atıp tutmayın :) Valla sizle uğraşacak çok vaktim yok aranızda o kadar çok günahkar kul varki daha şimdiden yanık kokularını alır gibiyim herneyse site üstünden iletişime geçen hocalara teşekkür ederim anlaşma yapıldı define resimlerini konuya eklicem bi kaç güne görürsünüz..
Bir gelişme yok mu?

kaşif1

Yeni Üye
.......................

Son düzenleme:

OnurZiya

Yeni Üye
Arkadasim sen kimsenin agzina bakma burdan hocada bulursun dolandiricida bulursun bu islerle ugrasan hocalar var istanbulda experler var iyi arastir

Şirvan

Operatör
Hocalar zararlı çıkmıcak karlı çıkıcak
Ifritin boyu 5..6 mt varmi bende bir animi anlatayim. Bir arkadaşin teyzesi cinler falcilik gibi işlere hobisi var sonralari işi ileri götürüp bunlardan birini çağırıyor ifrit 5. 6 mt boy kadin kafayı yemis ruh halı bozulmuş. Gece evdeyken deprem olduğunu sanmışlar palali biri gelmiş bunu korkutmuş palayi bir vurmuş duvarlar boydan boya cizilmis. Bizden rica ettiler gittik gerçekten deddiği gibi duvarlar derin cizikler eşyalar darman dağın. Akşam namazıni kildiktan sonra bu cincon geldi boyunun ölcüsunü aldı gitti. Bunlar ciddi işler arkadaşlar. Bunlarin mescidi toplandiklari yer var mescidi aksada. 2 dakkada alabilirsen mescidi aksada ikindi ezanı okunduğu ve ezan bitene kadar alabiliyorsan al.

Son düzenleme:

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yetr artık kapatıyorum konuyu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...