Elektrikten anlayan kurabilenlere. hediyem olsun.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Emeğine ilgine teşekkür ederim Mhmt82 ustam walla Bi çaba içindeyiz amma olur amma olmaz genede farlı varyasyonlar deneriz cunku yılmak yok gomuye devam,))))

Mal bulanındır

mayhem sayın ustam. Yetiyor ustam yetiyoda azıcıkta geleneklerin dışına çıkıp teknolojik takılak dedik. Malum cubuklar uzun sürüyor. gomu çok. hayat kısa.. Zaman yok ustam. ne cıkarırsak kardır akarken testıyı doldurmak dedık.))))

mayhem

Co Admin
Co Admin
Ne varsa eskide var Adamlar resimini bile çekiyor değil boşluk veya değerli eskiye gitmek gerek :200:

Mal bulanındır

mayhem Ustam sizde bilirsiniz belki var bu işlerin çözümü ama ben kendi adıma konuşuyor maddi açıdan buyuk kulfet cihazlar var hani ben bu uydudan yerınız bakiyim taklalatında diyo ya ciğer filmi gibi çekerim diye hah ondan işte turko ustanın malumu var bu konuda ben ona acıkladım.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Yok be yahu 3 kuruş benim dediğim cihaz çok ucuz :200: Önce ben test edicem başkasında çalışıyor bakiyim benim aldığım çalışıcakmı hepsinde aynı sonuç alınmıyor arıyorum buliyim önce şimdi açıklarsam uydu işi gibi olur konumu kaparlar :200:

Mal bulanındır

Walla ustam Olmazsa son çare.. bobin tellerini bilirsiniz elektirk üretiminde iyi iş görürler 30 cm lik iki adet yuvarlak bi çısım uzerine boya kapakları çok uygun 8 _10 tur kadar sarın ilk uçları birbirine kalan iki uçun arasınada 5 milyonluk bisilklet ziline baglayın eger sağlam sıkı yaparım derseniz teker şeklinde tarlalarda yuvarlayın gitsin öttügü yerde bilinki illaki altın vardır... (bu ihtimalli bişey olsa bile. Bi sonuç verir umarım))) bu ustam

ASRN

Yeni Üye
+++ Konu bir yere varacaktı merak ediyorum

Mal bulanındır

Anca bulunmuşlar kazanımlar burda görsel olarak sunulursa bu konuda sonlanır kardeş. Bi kayadaki çiziğe on sayfa gidiyorsa bırak bunada gitsin.

Sayhax

Yeni Üye
+++ aradığım konu ustalar heyecanla bekliyorumm..

GERMO

Engellendi
Bırı cıkıp ta ben kurdum. Denedim basarılı oldum dese okadar mutlu olurum.. Başka çalışmada var. Ama oncelık bu.
Mal bulanındır ustam boşluk bir şekilde kablo sisleme yöntemi ile kesinlestirilebilir, derinik tesbitim 2 mt de 10 cm sapsada yapabiliyorum, sakulde iyi kotu kullaniyorum, Ustam senden ricam bana şu toprağın 3-5 mt altındaki metalin kesine yakın tesbitini yapabilen metal tesbit yontemi sistemi için yardımcı olmanı dilerim, sevgi ve saygılarımı sunarım, işin gücün rastgele inşallah ustam.