el değmemiş kilise

F571571

Bilgili Üye
Usta yılana akrebe fln zarar vermek mantıklımı sizce zarar vermezlermi üç harfliler olmasın böyle durumlarda

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Usta yılana akrebe fln zarar vermek mantıklımı sizce zarar vermezlermi üç harfliler olmasın böyle durumlarda
kimsenin girmeyisi
kilise diye bahsettiğimiz yer serin kapalı alan
yilanlarin sığınak olarak seçmeleri gayet normal
üç harfliden kastınız
eyer bekciyse orda olmaz emin olun
sersemsi büyük saldırgan ve çok daha pozitif olur
bu yılanlar genelde mezar ve magralarda olur
detaylar çokta şimdilik bu kadarı kafi
yilanin şekli şemalı rengi büyüklüğü nedir @bengeldim ?
bu arada bunları bir yerde okumuştum 🙄
cekirdek biter ben gider
hadi beni yastığım bekler 🥴🥴🥱🥱😴😴

Yabgu

Bilgili Üye
s.a köye gidince arkadaşın babasından bir yer öğrendim köye uzak bir yerde bir kilise varmış saat geç oldu karanlığa kalmayalım diye mecbur dönmek zorunda kaldik fotoğraf falan alamadım ama tekrar gidicem inş . kiliseye kimse yaklaşmak istemiyormuş bakmak için kim giderse korkutuyorlarmış . arkadaşın babasıda gitmiş arkadaşları ile ama arkadaşları içeri girememiş . içerde bir yılan ıslık sesi çıkartarak geziniyormuş. kilise olduğu gibi duruyor hala diyorlar . bu konuda tavsiyeniz ne olur arkadaşlar yada ne yapmalı nasıl yapmalıyım yada ne yapmamalıyım
Kiliseler genelde birden fazla papaz ile sihir yapılarak koruma altına alınırlar. İşin ehli papaz olmadıkça alınması zordur. Bizim hocalar onların yaptıklarını bozamazlar. İstisnalar hariç. Bizzat kendilerinden dinledim çünkü; bizim yaptığımızı sizin en iyi hocanız çözemez demişlerdi... Elbette her şeyin doğrusunu yüce Allah bilir!..

Ledun

Bilgili Üye
O yere onlarca insan gitmiş ve tespitlerini yapmışlardır.
İşlem yapılmadıysa orası boştur.
Ben boşuna yorulma derim.
Güzel memleketimde bu gibi yüzlerce binlerce mevzu vardır. Hiç bitmez.
Duymaktan usandığımdan, uzun zamandır salağa yatmaktayım.
İşaret ve figür bul.
Fotoğrafla.
İşte bunların hikayesi ve sonucu genelde güzel olur.
Bu hikayeler yüzünden belki ömrümden 3 sene boşuna gitti. Masraflarımı hiç söylemiyorum.

tevfik

Aktif Üye
Selamunaleyküm sayın Ustam gözünüzü seveyim ilk önce beni vurun çünkü benim ayağım çukurda sayın APOLLONUS Ustam daha çoook genç görecek ve yapacak çoooookk işleri var
benim artık yapabileceğim bir şey kalmadı Bitti
sayın APOLLONUS Ustamada iyi dilekleri için teşekkür ederim apollonus Ustamda Sizin gibi Candır, iyidir. Allah Sizlerden Bir Ömür Boyu Razı Olsun.Saygılarımla.

tevfik

Aktif Üye
O yere onlarca insan gitmiş ve tespitlerini yapmışlardır.
İşlem yapılmadıysa orası boştur.
Ben boşuna yorulma derim.
Güzel memleketimde bu gibi yüzlerce binlerce mevzu vardır. Hiç bitmez.
Duymaktan usandığımdan, uzun zamandır salağa yatmaktayım.
İşaret ve figür bul.
Fotoğrafla.
İşte bunların hikayesi ve sonucu genelde güzel olur.
Bu hikayeler yüzünden belki ömrümden 3 sene boşuna gitti. Masraflarımı hiç söylemiyorum.
Selamunaleyküm Evet bende sayın Ledun Ustam gibi aynen düşünüyorum bende çok uzun zamandan beri hep aynı şeyleri duyuyorum evet işaret,işaret tir. gittiğiniz zaman bolca resimler çekip konunuza ilave ederseniz daha sağlıklı bir şekilde yorumlarınız olur derim size kolay gelsin der.Allah yar ve yardımcınız olsun derim ,,,Kolay gelsin

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Selamunaleyküm sayın Ustam gözünüzü seveyim ilk önce beni vurun çünkü benim ayağım çukurda sayın APOLLONUS Ustam daha çoook genç görecek ve yapacak çoooookk işleri var
sayın APOLLONUS Ustamada iyi dilekleri için teşekkür ederim apollonus Ustamda Sizin gibi Candır, iyidir. Allah Sizlerden Bir Ömür Boyu Razı Olsun.Saygılarımla.
Aleykümselam saygıdeğer ustam, Allah herkese hayırlı ömürler versin inşallah ama ben de bir buçuk senedir sağlık problemlerimle uğraşıyorum ve daha beş gün önce yine ameliyat oldum ama başarısız oldu ve nasip ise malulen emekliliğe başvuracam, eğer o olmazsa yüzde yetmiş engel oranıyla erken emeklilik için üç beş sene daha eksik primimi tamamlamam gerekiyor. Hakkımız da hayırlısı inşallah. Görelim mevla neyler, neylerse güzel eyler. Ve konu sahibi arkadaşta hakkını helal etsin konusunu daha fazla dağıtmayım.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Hayr olsun diyecem ama pek hayr değil gibi. Hadi beni geç ama tevfik ustam candır😊
her ikiniz de cansiniz sizlere kıyılır mı 🤗🤗

Yapma dayım salma kendini güçlü ol
sen güçlü bir insansın
hursun tadını çıkart
bastacimizsin bilesin 🤗🤗

tevfik

Aktif Üye
Aleykümselam saygıdeğer ustam, Allah herkese hayırlı ömürler versin inşallah ama ben de bir buçuk senedir sağlık problemlerimle uğraşıyorum ve daha beş gün önce yine ameliyat oldum ama başarısız oldu ve nasip ise malulen emekliliğe başvuracam, eğer o olmazsa yüzde yetmiş engel oranıyla erken emeklilik için üç beş sene daha eksik primimi tamamlamam gerekiyor. Hakkımız da hayırlısı inşallah. Görelim mevla neyler, neylerse güzel eyler. Ve konu sahibi arkadaşta hakkını helal etsin konusunu daha fazla dağıtmayım.
Evet haklısınız bende Konu sahibinden Özür diliyorum hakkını Helal etsin yazmam gerektiği için yazdım inanın bana çok Üzüldüm gelmiş geçmiş olsun Allah'ım Acil şifalar versin ustam Saygılarımla